Reklama
aplikuj.pl

Bethesda ujawniła pierwszego towarzysza w Starfield! Poznajcie Vasco!

starfield

Bethesda w końcu opowiedziała coś więcej na temat postaci towarzyszących na podczas naszej przygody w Starfield. Dziś dowiedzieliśmy się o Vasco!

Starfield – Bethesda na spokojnie zmierza do premiery

Bethesdzie nie śpieszy się z informowanime nas o Starfield. Czy deweloperzy zdążą na 11 listopada 2022, kiedy to produkcja ma trafić na PC i Xbox Series X oraz Xbox Series S za pomocą Xbox Game Pass? Cóż, mi dalej to wszystko pachnie obsuwą na przyszły rok, ale może twórcy nas zaskoczą?

Czytaj też: Dragon Age Inkwizycja na PS3 pogrzebał marzenia BioWare

W końcu po raz pierwszy dowiadujemy się czegoś więcej na temat towarzysza, który będzie wraz z nami przemierzał kosmos! Vasco, bo tak nazywa się robot, o którym mowa, pojawił się już w poprzednim materiale wideo dotyczącym gry, ale nie poznaliśmy wtedy wszelkich szczegółów jego dotyczących.

Poznajcie Vasco ze Starfield

Bez przedłużania – rzućcie okiem na Vasco, który dołączy do naszej drużyny w Starfield.

Vasco, to ekspedycyjny robota Konstelacji, z którym będziemy podróżować podczas eksploracji świata Starfield. Bethesda opowiada, że Vasco jest jednym z wczesnych modeli stworzonych przez Lunar Robotics. Jest użytkową, ciężką maszyną przemysłową, która wyposażona jest również we własne uzbrojenie, choć domyślnie – jest przyjazną maszyną.

Czytaj też: Gracze Fortnite zebrali miliony dolarów dla Ukrainy

Po tym opisie widać, jak głęboko w świecie gry postać robota jest osadzona. Dowiadujemy się nawet, że jego malowanie to biel i czerwień, czyli kolory frakcji Konstelacji. Takie szczegóły wskazują na to, że Bethesdzie rzeczywiście udało się stworzyć kolejny, duży świat gry, którego lore będzie zapewne analizowane przez lata, a podwaliny stworzone w Starfield posłużą potencjalnie jako podstawa wielu innych gier, które mogą powstawać przez dziesięciolecia.