Reklama
aplikuj.pl

Steelrising opóźnione. Soulslike powtórzy sukces Elden Ring?

steelrising

Pojawiły się nowe informacje dotyczące Steelrising. Produkcja soulslike nie zadebiutuje w terminie, ale za to zobaczyliśmy długi fragment z rozgrywki. Czy uda się choć trochę zbliżyć do sukcesu Elden Ring?

Data premiery Steelrising

Deweloperzy Steelrising ogłaszali, iż ich produkcja zadebiutuje w czerwcu. Wiemy już, że tak się jednak nie stanie i zagramy dopiero 8 września 2022. Do tego czasu może Elden Ring się już niektórym przeje i będą się rozglądać za nową tego typu produkcją.

Czytaj też: Steam Deck uruchamia gry w 4K, gdy podepniemy do niego kartę graficzną

Tytuł zaprezentowano także na nowej rozgrywce i zdania graczy są podzielone. Wszystko zapewne przez to, iż wiele osób ocenia ten tytuł jak produkcję AAA, podczas gdy jest to tytuł AA. Budżet nie jest tutaj ogromny, a twórcy słyną ze swojej porządnej, rzemieślniczej pracy. Deweloperami jest ekipa Spiders, która dała nam takie produkcje jak GreedFall, The Technomancer, Bound By Flame czy Mars: War Logs.

Co nas czeka w Steelrising?

Zainteresowani produkcją? Oto co konkretnie będzie nas Was czekać w tej grze.

Paryż, rok 1789. Po krwawym stłumieniu rewolucji przez Ludwika XVI i jego bezlitosną mechaniczną armię w mieście szaleje terror. Stanowiąca „cud techniki” Aegis musi zmierzyć się z automatami króla i zmienić bieg historii.

Czytaj też: Oryginalny Doom otrzymał dodatek. Wiecznie żywa gra!

W ogarniętym rewolucją płonącym Paryżu wcielimy się w skonstruowaną przez służącego „królowi automatów” inżyniera de Vaucansona mechaniczną Aegis, która jest prawdziwym „cudem techniki”. Wykorzystamy swoje talenty i przystosujemy Aegis do wybranego przez siebie stylu gry, aby stała się budzącą respekt wojowniczką, zabójczą tancerką albo wirtuozką w posługiwaniu się siłą żywiołów.

Będziemy brali udział w zaciętych starciach ze skomplikowanymi i tak samo bezlitosnymi automatami. Każda chwila spędzona w walce z nieustępliwymi wrogami i epickimi bossami ma być prawdziwą próbą dla opanowania i umiejętności. Wykorzystywać będziemy swoją energię, uniwersalność i narzędzia, aby poruszać się po ulicach, dachach, dzielnicach i pałacach Paryża i odkrywać nieznane tajemnice.