WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Strażnicy Galaktyki w Fortnite – Epic i Marvel rozwijają swoją współpracę

Strażnicy Galaktyki w Fortnite! Fani tej produkcji mają szansę zdobyć nowy wygląd postaci.

Współpraca pomiędzy Epic Games a Marvelem mogła zaskoczyć za pierwszym razem. Dwie tak ogromne marki połączyły siły, dzięki czemu w grze Fortnite można było walczyć przez jakiś czas z Thanosem, którym był inny gracz. Wydarzenie potrwało jakiś czas i w końcu zostało zakończone.

Czytaj też: Oferta Xbox Games With Gold maj 2019 wygląda jak żart

Niedawno rozpoczęła się druga część współpracy, w której powrócili bohaterowie (a raczej ich broń) z Marvelowskich filmów i komiksów. Przyznam, że reakcja graczy mnie zdziwiła. Ja naprawdę rozumiem, że można jakiejś gry czy filmów nie lubić, ale żeby od razu wylewać w Internecie taki jad? Sam nie przepadam za uniwersum MCU, ale nie pędzę od razu pisać wszędzie, dlaczego te filmy mnie nie bawią.

Po ogłoszeniu drugiej części współpracy z okazji ostatniego filmu z Avengersami, na kontach Epic Games i Fortnite pojawiło się mnóstwo komentarzy w stylu “Nie niszczcie mi filmu”, “Jak mogliście coś takiego zrobić” czy wiele mocniejszych o “bardzo-bardzo-głupiej” grze dla “mocno-pokręconych-ludzi”.

A w tym samym czasie kiedy jedni wyzywają pomysłodawców współpracy – miliony bawią się w nowych wydarzeniach. Teraz powodów do gry będą mieli jeszcze więcej, ponieważ Epic dodał nowy strój bohatera Strażników Galaktyki. Konkretnie mówimy tutaj Peteru Quill znanym jako Star-Lord.

Czytaj też: Deweloperzy Mortal Kombat również są przemęczeni pracą – crunch w branży gier

Źródło: dualshockers.com