Reklama
aplikuj.pl

Potężny Suzuki Escudo prawdopodobnie w Gran Turismo 7. Co jeszcze nadjeżdża?

gran turismo 7

Wkrótce Gran Turismo 7 otrzyma nową aktualizację zawartości. Darmowa zawartość zostanie wprowadzona wraz z patchem, a twórcy już teraz sugerują nam, jakie pojazdy znajdą się w grze.

Co nowego w Gran Turismo 7?

Deweloperzy Gran Turismo 7 rozwijają swoje ostatnie produkcje za pomocą regularnych aktualizacji. Nie musimy za nic płacić, a nowa zawartość po prostu dodawana jest w kolejnych patchach. Co miesiąc mamy zatem w grze nowe pojazdy i tory. Przed ich oficjalnym ujawnieniem, w sieci pojawiają się wskazówki na temat tego, jakie pojazdy zostaną dodane tym razem. Jest i kolejna wiadomość!

Czytaj też: Wpadka twórców Forza Motorsport. Gra nie działała na konsoli

Po raz kolejny otrzymujemy zarys sylwetek pojazdów, bez dokładnych informacji, czym one są. Jeśli chodzi o dwa pojazdy na dole zdjęcia, to fani spekulują, że są to: kolejna wersja Suzuki Vision Gran Turismo oraz 1932 Ford. Tym razem gracze nie są jednak pewni swoich przypuszczeń i być może są w błędzie, a na premierę się zaskoczymy. Pewność jest jednak co do pierwsza samochodu.

Suzuki Escudo Pikes Peak na torach Gran Turismo 7

Gracze mają pewność co do tego, jaki pojazd jest na górze fotografii. Niemal na pewno jest to Suzuki Escudo Pikes Peak z 1996 roku. Samochód znany raczej tylko największym fanom motoryzacji, ale za to sprawiający, że natychmiast chce się go wypróbować na torze. Suzuki Escudo powstało bowiem tylko w jednym celu – w biciu rekordów Pikes Peak, co mu się udawało. Ciężko jednak o inny efekt, gdy pod maską siedzi 1000 koni mechanicznych.

Czytaj też: Beta Overwatch 2 w końcu na konsolach. Co trzeba wiedzieć?

Suzuki Escudo Pikes Peak pojawiał się już w serii Gran Turismo. Poniżej możecie zobaczyć jego debiut w Gran Turismo 2 oraz ostatni „występ” w Gran Turismo 6.

Rajdówka pojawiała się także w innych grach i ostatnim razem mogliśmy ją zobaczyć w Sebastien Loeb Rally Evo w 2016 roku.