WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Szef studia Marvel’s Avengers wkurzy graczy jednym zdaniem

Szef studia Marvel’s Avengers wkurzy graczy jednym zdaniem

Najnowsza wypowiedź dewelopera stojącego za Marvel’s Avengers raczej nie zostanie ciepło odebrana przez część graczy. Gdzieś już coś takiego słyszałem.

Media chętnie przypytują Crystal Dynamics po tym jak okazało się, że Spider-Man będzie bohaterem dostępnym ekskluzywnie tylko na konsoli Sony. Jeden z nich powiedział o jedno zdanie za dużo.

Scot Amos to szef Crystal Dynamics, którego wypowiedź dla IGN Japan będzie się długo za nim ciągnęła. Po tłumaczeniu decyzji dotyczącej pominięciu innych konsol w przypadku postaci Spider-Mana, w której tłumaczył, że to tylko jeden bohater, a wszyscy ogólnie będą mieli ich pełno, bo zapowiadany Hawkeye to tylko początek dodał…

Scot Adams

A dla tych graczy, którzy absolutnie chcą grać jako Spider-Man, macie możliwość zrobienia tego na PlayStation.

Czytaj też: Nowości Xbox Game Pass. Final Fantasy VII wkrótce

Czyli jak bardzo chcesz to kup sobie konsolę. Wiadomo, o to tutaj chodzi, ale zawsze jest to ukryte pod płaszczykiem marketingu, który łagodzi te słowa. Powiedzenie jednak takiej rzeczy wprost sprawi, że jednak niektórzy posiadacze gamingowych PC czy Xboxów się zdenerwują.

Ostatnia taka sytuacja, w której powiadziano coś tak niefortunnego to Don Mattrick mówiący graczom bez stałego dostępu do Internetu, żeby kupili Xbox 360 zamiast Xbox One.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News