WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

T-Mobile zaszalał. No limit i 20 GB Internetu na kartę za 25 zł

Podczas gdy w ofertach abonamentowych mamy niezmiennie oferty więcej za więcej, T-Mobile nowy pakiet na kartę promuje hasłem – wiele za niewiele. I to idealnie obrazuje warunki nowej oferty.

25 zł za nielimitowane rozmowy, wiadomości i 20 GB Internetu

Nowa oferta T-Mobile to tak naprawdę połączenie dwóch usług na kartę. Pierwsza to pakiet 10 GB dostępny po doładowaniu konta kwotą 25 zł. Środki, które dzięki temu wpływają na konto można wykorzystać na aktywację drugiej usługi, która daje nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB Internetu. Ważność obu pakietów danych to 30 dni.

Usługę można aktywować:

  • w aplikacji Mój T-Mobile,
  • kodem *140*265#,
  • SMS-em o treści START na numer 469.

Dla nowych użytkowników, na starterach T-Mobile na kartę na start dostępny jest pakiet nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 1 GB Internetu, dostępne przez pięć dni.

Nielimitowane video za dodatkowe 5 zł

Jeśli do wspomnianych 25 zł dorzucimy 5 zł, można aktywować podobną usługę, ale z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami, 10 GB Internetu oraz pakietem Supernet Video. Pozwala on na oglądanie filmów w serwisach takich jak m.in. Netflix i YouTube bez zużywania pakietu danych. Oczywiście usługa łączy się z promocyjnym pakietem 10 GB za doładowanie konta kwotą 25 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News