Reklama

Pierwszy tablet Ulefone już oficjalnie. Oto Tab A7

Pierwszy tablet Ulefone, Tab A7, Ulefone, Ulefone Tab A7, specyfikacja Tab A7, cena Tab A7

Firmę Ulefone znamy głównie z produkcji wytrzymałych smartfonów, ale teraz najwidoczniej chce spróbować swoich sił w produkcji nowych dla marki urządzeń. Producent wypuścił bowiem swój pierwszy, przystępny cenowo tablet – Ulefone Tab A7. Co w takim razie może nam on zaoferować?

Specyfikacja Ulefone Tab A7

Ulefone mówi nam, że Tab A7 jest lekki i smukły oraz ultranowoczesny, dzięki swojej metalowej obudowie. Czy taki właśnie jest? Oceńcie sami na grafikach poniżej. Jeśli chodzi o jego specyfikację, to motorem napędowym Tab A7 jest ośmiordzeniowy układ Unisoc SC9863A współpracujący z 4G pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o 128 GB pamięci. Do tego oferuje baterię o pojemności 7680 mAh z obsługą szybkiego ładowania o mocy 10 W przez port USB-C 2.0.

Czytaj też: Wiadomości Google z nowościami – przypinanie wątków i nie tylko

Tab A7 wyposażono w 10,1-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 (proporcje 16:10), który pokrywa szkło 2.5D. Z jego przodu umieszczono również aparat o rozdzielczości 5 Mpx, a na tyle 13-Mpx z lampą błyskową LED. Na jego pokładzie nie zabrakło jeszcze podwójnych głośników, dwóch slotów na kartę w formacie nano SIM, obsługi sieci 4G LTE, VoLTE HD oraz wejścia jack 3,5 mm. Całość zamknięto w wymiarach równych 243,6×162,4×7,9 mm o wadze 566 gramów.

Czytaj też: Wiadomości Google z pełnym szyfrowaniem dla każdego

Regularna cena Ulefone Tab A7 wynosi około 770 złotych i można dostać go jedynie w szarej wersji. W niedalekiej przyszłości ma jeszcze pojawić się dla niego dedykowana klawiatura, ale jej cena nie jest jeszcze znana.