Reklama
aplikuj.pl

Firma TCL zapowiedziała swój tani smartfon 5G

tani smartfon 5G, TCL, smartfon TCL, TCL 20 5GT, 20 5GT, tani smartfon TCL

Jak bardzo tani może być „tani smartfon 5G”? Na to pytanie odpowiedzi udzieli po raz kolejny firma TCL, która podczas tegorocznej imprezy MWC zapowiedziała swój kolejny model. Ten ma obniżyć cenę smartfonu z 5G jeszcze niżej.

Tani smartfon 5G od firmy TCL

TCL ma już w swojej ofercie smartfony obsługujące sieć piątej generacji. W zeszłym roku został zaprezentowany model TCL 10 5G za około (w przeliczeniu) 1805 złotych, a na początku tego roku producent przedstawił nam TCL 20 5G kosztujący około 1354 złote. Teraz natomiast firma ogłosiła, że szykuje się do prezentacji nowego smartfona, którego cena będzie jeszcze niższa od tych wcześniej wspomnianych.

Czytaj też: Premiera nowego Samsunga opóźniona. Na który smartfon padło?

Nadchodzący smartfon będzie mieć swoją premierę we wrześniu, a jego nazwa brzmi (przypuszczalnie) TCL 20 5GT. Przypuszczalnie, bo producent nie ujawnił nam tego w filmiku promocyjnym, ale z niego można wywnioskować, że z taką właśnie nazwą pojawi się na rynku. Choć kto wie? Jeśli jednak chodzi o jego niską cenę, to dyrektor generalny marketingu globalnego w TCL zdradził, że wyniesie ona 200 euro (około 900 złotych).

Czytaj też: Nowe Galaxy Z Samsunga wyciekły. Spójrzcie na rendery

TCL 20 5GT na filmiku promocyjnym pokazuje się nam z potrójną konfiguracją aparatów na tyle, gdzie jeden z nich prawdopodobnie będzie tym do zdjęć makro. Na jego pleckach znajduje się również skaner linii papilarnych, a na górnej krawędzi wejście jack 3,5 mm. Zobaczcie jednak sami, jak prezentuje się nowy model TCL na filmiku powyżej.