Reklama
aplikuj.pl

Tanio, ale ciągle jakościowo, czyli nowe zasilacze Enermax Cyberbron

Firma Enermax ogłosiła nową rodzinę tego, co w komputerach przeżywa zwykle kilka wymian sprzętu, czyli oczywiście zasilaczy. Spójrzcie co mają do zaoferowania tanie modele Cyberbron.

Nowe zasilacze Enermax Cyberbron

Zasilacze Cyberbron od Enermax, to klasyka w pełnej skórze, czyli niemodułowe jednostki o spłaszczonych przewodach z niskim, ale przynajmniej jakimś certyfikatem, bo 80 plus Bronze oraz japońskimi kondensatorami elektrolitycznymi.

O chłodzenie podzespołów tych zasilaczy dba 120 mm wentylator, a szereg zabezpieczeń, to również standard, bo mowa o ochronie przed przepięciem, napięciem, nadmiernym zasilaniem, zwarciem i przegrzaniem.

Zasilacze Cyberbron mierzą 150 x 86 x 140 milimetrów, a ich najbardziej popisowy wariant o mocy 700 W zapewnia całe 54 amperów na szynie +12V i kolejno 17 oraz 19 amperów na szynie +5V i +3,3V.

Czytaj też: Samsung The Sero – telewizor do smartfona. Szaleństwo czy geniusz?

Ceny i złącza zasilaczy Cyberbron

Po stronie złącz możemy liczyć na 24-pinowy przewód ATX, dwa 8-pinowe do zasilania procesora, cztery PCIe 6+2 pin, osiem złączy SATA, cztery MOLEXy, a nawet zasilanie dyskietek. Ceny za wersje 500, 600 i 700 W wynoszą kolejno 56,99€, 66,99€ i 76,99€.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News