WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Tankfest Online 2020 to największy na świecie pokaz czołgów

W dniach 26-28 czerwca odbędzie się Tankfest Online 2020. Wydarzenie powinno zainteresować wszystkich miłośników historii i militariów.

Główny punkt programu odbędzie się w niedzielę. Na słynnej Arenie zaprezentowane będą czołgi w akcji. Wydarzenie poprowadzi kurator muzeum David Willey oraz Richard Cutland, kierownik relacji militarnych na Europę w Wargaming oraz wieloletni żołnierz-czołgista Royal Tank Regiment (RTR) brytyjskiej armii.  

Czytaj też: Pożar wozu bojowego jest ostatnim, czego zapewne chciała Rosja po paradzie

Richard Smith, Dyrektor Muzeum Czołgów w Bowington, mówi:

Cieszymy się, że uda nam się zrealizować to wydarzenie dla naszych fanów pomimo trudnych czasów. Dzięki World of Tanks przenosimy się do internetu i możemy pokazać naszą słynną Arenę ludziom z całego świata. Wsparcie charytatywne zapewni nam możliwość pokazywania naszej kolekcji jeszcze przez wiele lat.

Całość oczywiście wspierana jest przez grę World of Tanks. Za jej pośrednictwem będą dokonywane porównania wybranych czołgów podczas transmisji na żywo. Będzie więc można zobaczyć pojedynki różnych czołgów – od Tygrysów po T-34/85.

Richard Cutland, kierownik relacji militarnych na Europę w Wargaming, dodaje:

To przywilej móc wspierać to wydarzenie już od wielu, wielu lat. Korzystając z naszego doświadczenia w internecie cieszymy się, że możemy również uczyć naszych widzów opowiadając historie niesamowitych jednostek i współpracować z profesjonalistami z Muzeum Czołgów celem zachowywania pamięci historycznej. Od jeżdżących, prawdziwych czołgów przez porównania ich, aż do ekscytujących wydarzeń w grze, to zdecydowanie będzie najbardziej różnorodny Tankfest, jaki kiedykolwiek miał miejsce!

Tankfest Online 2020 będzie transmitowane przez oficjalne kanały World of Tanks i Muzeum Czołgów w Bowington na Twitchu i YouTube. Więcej na temat wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News