Reklama

Targi IFA 2020 odbędą się. Szykuje się najważniejsza impreza roku

Targi IFA mają okazję wrócić do łask i mogą to zrobić w bardzo efektownym stylu. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się bez publiczności, ale to jedyna okazja dla wielu firm, aby na żywo pokazać swoje nowe produkty.

IFA 2020 skrócona i tylko dla wybranych

Targi IFA 2020 odbędą się bez udziału publiczności. Na targach będą mogli pojawić się wyłącznie dziennikarze, partnerzy biznesowi firm i zaproszeni goście.

Impreza zostanie podzielona na części tak, aby w żadnej z nich nie mogło uczestniczyć więcej niż 1000 osób. Podczas konferencji otwarcia zostanie zorganizowana konferencja dla 800 dziennikarzy z 50 krajów z najważniejszymi premierami sprzętowymi. Całość odbędzie się w kilku turach.

Same targi zostaną też skrócone i potrwają trzy dni, od 3 do 5 września. To w zupełności wystarczy, bo o ile nie ma się w planach sfotografowania i dotknięcia sprzętu na dosłownie każdym stoisku, w dnia dni można obejrzeć bardzo dokładnie cały prezentowany asortyment.

Wielka szansa przed IFA 2020, ale też wielkie zagrożenie

Ze względu na odwołanie niemal wszystkich tegorocznych imprez, targi IFA mogą być dla wielu producentów jedyną okazją na zaprezentowanie swoich produktów żywej publiczności. To ogromna szansa dla organizatorów targów, które z roku na rok stawały się coraz skromniejsze.

Czytaj też: Targi IFA mogą powrócić do łask. Ale w zupełnie nowej formie

Z drugiej strony istnieje spore ryzyko, że najwięksi producenci nie będą chcieli pojawić się na targach i wtedy możemy być świadkami początku zbliżającego się końca IFA.

Oby jednak tak się nie stało i mam nadzieję, że będę miał okazję przygotować dla Was relację z IFA 2020.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News