Zobaczcie teaser serialu Cień i kość – nowej propozycji Netfliksa dla fanów fantasy

Cień i kość, Netflix

Netflix zaprezentował dzisiaj teaser serialu Cień i kość czyli nowej produkcji fantasy, która bazuje na cyklu książek dla młodzieży autorstwa Leigh Bardugo.

Pełen magii teaser serialu Cień i kość

Cień i kość to pierwszy tom Trylogii Grisza, która wchodzi w skład Uniwersum Griszów autorstwa Leigh Bardugo. To powieści dla młodzieży popularne również w Polsce. Tom, na którym bazuje nowy serial Netfliksa opowiada o Alinie Starkov, żołnierce, która odkrywa w sobie uśpioną magiczną moc. Akcja osadzona jest w świecie podzielonym na przez barierę wiecznej ciemności, w której potworne stworzenia ucztują ludzkim mięsem. Kiedy Alina stara odkrywa swoją moc odnajduje w niej sposób na ponowne zjednoczenie swojej krainy. Jednak nic nie jest takie proste, bo wkrótce okazuje się, że niebezpieczne siły knują przeciwko niej. W tym świecie zbiry, złodzieje, zabójcy i święci toczą wojnę, a przetrwanie wymaga czegoś więcej niż tylko magii.

Czytaj też: Warner pokazuje fragment filmu Wonder Woman 1984
Czytaj też: Gwiazda Supernatural jako nowy Strażnik Teksasu – zwiastuny i porcja zdjęć
Czytaj też: Joey Batey jako Jaskier na nowych fotkach z 2 sezonu Wiedźmina

W rolach głównych pojawią się Jesslie Mei Li, Archie Renaux, Freddy Carter, Kit Young i Amita Suman, a premierę zapowiedziano na kwiecień 2021 roku.