Teaser Sniper Elite VR pozwala rzucić okiem na nowy tytuł przeznaczony na wirtualną rzeczywistość. Na jakich platformach zagramy?

Trzy miesiące temu Rebellion ogłosiło, że tworzy nową grę z serii Sniper Elite. Tym razem deweloperzy chcieli spróbować swoich sił w wirtualnej rzeczywistości. Jak im to wyszło? Częściowo możemy zobaczyć efekty ich pracy na nowym nagraniu. Gra nie jest na nim w pełni zaprezentowana, ale i tak zdradzono sporo dodatkowych informacji.

Czytaj też: Rozgrywka z The Walking Dead: Onslaught – zombie nigdy nie były tak prawdziwe

Sniper Elite VR trafi na kilka najpopularniejszych urządzeń VR:

  • PlayStation VR
  • Oculus (nie podano, o które konkretnie gogle chodzi, ale nie wykluczałbym Questa)
  • HTC Vive

Gra będzie dostępna do kupienia w:

  • PlayStation Store
  • Steam
  • Viveport

W Sniper Elite VR wcielimy się w żołnierza włoskiego ruchu oporu, który stara się pozbyć z Sycylii nazistowskich żołnierzy. Cała gra przedstawiona będzie z perspektywy pierwszej osoby i ma łączyć skradnie się wraz z akcją. Jak widzimy na nagraniu – posiadacze PlayStation 4 będą mogli skorzystać z kontrolera PlayStation VR Aim. Póki co, nie zdecydowano sie na opublikowanie daty premiery. Przed twórcami musi być jeszcze kilka miesięcy prac, skoro zdecydowano się w tak specyficzny sposób zaprezentować grę. Póki co – zapowiada się ciekawie.

Czytaj też: PlayStation 5 mocniejsze od Project Scarlett według deweloperów

Źródło: sniperelitegames.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej