Reklama
aplikuj.pl

Teenage Mutant Ninja Turtles oraz inne gry zaprezentowane przez PlayStation

Teenage Mutant Ninja Turtles

PlayStation opublikowało na swoim blogu zwiastuny kilku nadchodzących tytułów niezależnych. Jeśli wolicie tego typu gry od AAA – macie co oglądać! Teenage Mutant Ninja Turtles zapowiadają się wspaniale!

Indyki na PlayStation

Sony od czasów PlayStation 4 przykłada większą uwagę do tytułów niezależnych. Dzięki temu posiadacze konsoli niebieskich mogą cieszyć się bogatą kolekcja produkcji, które dominują na rynku PC.

Najnowsze wpisy na blogu PlayStation poświęcone są właśnie nadchodzącym niezależnym perełkom. Na co powinniście zwrócić uwagę? Zdaje się, że na ten moment graczom najbardziej podobają się Wojownicze Żółwie Ninja, czyli nowe Teenage Mutant Ninja Tutrles: Shredder’s Revenge.

Teenage Mutant Ninja Turtles i inne nadchodzące produkcje

Przyznam, że coraz mniej zdarza mi się ogrywać produkcje niezależne, ale nie ze względu na to, że za nimi nie przepadam. Dziś wiele tego typu gier jest do siebie podobnych i brakuje im odpowiedniego klimatu – brak im duszy. Animal Well wciąga jednak do swojego świata od pierwszych sekund. Nutka tajemniczości zdecydowanie zachęca do sprawdzenia tej produkcji.

Wspomniane Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge wybija się na tle reszty dzięki znanej marce. To jednak sama rozgrywka i oprawa graficzna nawiązująca do starszych gier zdaje się najbardziej podobać graczom.

Czytaj też: Nadchodzą tłuste lata dla fanów Assassin’s Creed

Post Void to za to jedna z tych… dziwnych gier. Jeśli zwiastun zaczyna się od słów zwracających uwagę na intensywne efekty graficzne mogące negatywnie wpływać na niektóre osoby, to już można być pewnym, że będzie to jazda bez trzymanki. Nie chcę Wam jednak nic zdradzać – sami musicie zobaczyć Post Void!

Czytaj też: Rzućcie wszystko i zobaczcie zwiastun Atomic Heart

PlayStation opublikowało także zwiastun ujawniający datę wydania Salt and Sacrifice, czyli gry 2D, której jest bardzo blisko do serii Souls. Będzie trudno!

Poniżej za to zamieszczam zwiastun Samurai Gunn 2, czyli produkcji, w której wraz ze znajomymi strzelamy do siebie pociskami. Proste, ale wciągające.

Hello Neighbor 2 zmierza na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Komu podobał się oryginał, pewnie zagra. Jeśli jednak nie spodobała Wam się jedynka, raczej nie macie tu czego szukać.