Telewizor Samsung QLED z soundbarem w promocji

Samsung QLED

Nowa promocja Samsunga na horyzoncie. Znów kupując telewizor możemy zgarnąć soundbar w promocji. Tym razem telewizor Q70T będzie dostępny w zestawie z soundbarem Q70T, a telewizor Q60T oraz niektóre modele Crystal UHD – z soundbarem T550.

Telewizor Q70T w zestawie z soundbarem Q70T, a telewizor Q60T oraz niektóre modele Crystal UHD – z soundbarem T550

Nie oszukujmy się, wszyscy lubimy promocje. Większość z nas lubi też oglądać filmy na dużym ekranie, ze świetnej jakości dźwiękiem i oczywiście obrazem. Samsung spieszy sprostać naszym oczekiwaniom organizując kolejną promocję, która potrwa do 14 lutego (lub do wyczerpania zapasów). By umilić zimowe wieczory możemy kupić telewizor QLED Q70T w zestawie z soundbarem Q70T oraz telewizor QLED Q60T, Crystal UHD TU700x, TU800x i TU85xx  w zestawie z soundbarem T550.

Czytaj też: Motorola moto g9 power – konkurs i walentynkowa promocja!
Czytaj też: Kolejna promocja od OPPO – tańsze smartfony, smartwatche i gadżety w prezencie
Czytaj też: TikTok – jeszcze więcej muzyki dzięki umowie z Universal Group Music

Dzięki połączeniu telewizora ze świetną jakością obrazu i soundbaru będziemy mogli stworzyć w domu prawdziwe kino domowe, które z pewnością zapewni nam seanse pełne wrażeń i emocji.

Zestawy można kupić  w sieciach sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Galicja, Media-Saturn, Neonet, X-KOM oraz w salonach Samsung Brand Store.