WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ten mod do Dark Souls 3 dodaje bronie z Bloodborne

Ten mod do Dark Souls 3 spodoba się graczom PC. Dzięki niemu będą oni mieli okazję powalczyć uzbrojeniem z ekskluzywnego Bloodborne.

Jak wszyscy dobrze wiemy, aby zagrać we wszystkie dzieła From Software, które oparte są o niesamowicie trudny styl gry, trzeba kupić PlayStation 3 i PlayStation 4. Demon’s Souls czekać będzie ekskluzywnie na PlayStation 3, a BloodBorne na PlayStation 4. Co jednak zrobić, gdy póki co chcemy pozostać przy naszym wydajnym PC? Zainstalować mody!

Czytaj też: Diablo na Nintendo Switch – rewelacyjny port kultowego tytułu

Modyfikacje pozwalają nam chociaż po części doświadczyć tego, co czeka w tytule ekskluzywnym na PlayStation 4. Modder MaxTheMiracle postanowił bowiem, że przeniesie bronie z BloodBorne do Dark Souls 3 na PC. Efekt? Poniżej!

Podmienione bronie nie wpływają na ich oryginalne statystyki. Moder tak przygotował swoje pliki, że nowe obiekty pasują swoim zachowaniem do poprzednich. Wszystko co zatem widzicie, to tylko zmiana graficzna.

Modyfikacja jest dostępna oczywiście tylko na PC. Moda „BloodBorne Weapons” pobierzecie z tego miejsca. Do uruchomienia nowego orężu nie potrzebujemy żadnych dodatków do Dark Souls 3. Wystarczy podstawowa wersja gry.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 – Dlaczego nie spodoba Ci się nowa gra REDów?

Źródło: wccftech.com