WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Tenet z kolejnym opóźnieniem premiery. Kiedy zobaczymy film Nolana?

Tenet to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Niestety pandemia koronawirusa po raz kolejny wpłynęła na datę premiery nowego filmu Nolana.

Czytaj też: Mulan zalicza kolejne opóźnienie

Tak jak się spodziewaliśmy Warner Bros. po raz kolejny postanowił opóźnić premierę Tenet i chyba Christopher Nolan nie miał już tutaj nic do powiedzenia. Przez długi czas studio wzbraniało się przed zmianą daty, jednak w końcu trzeba było podjąć decyzję. Najpierw Tenet powędrowało z 17 lipca na 31 lipca. Teraz przyszedł czas na kolejne przemeblowanie w harmonogramie i produkcja Nolana przeskoczyła na 12 sierpnia, choć musimy być przygotowani, że to nadal nie jest ostateczna data premiery.

W sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie wydane przez Warner Bros.

Warner Bros. stara się wprowadzić Tenet na wielki ekran by pokazać je publiczności, jednak zrobi to dopiero wtedy, gdy wystawcy będą na to gotowi i służba zdrowia da znak, że jest już bezpiecznie. W tej chwili musimy być elastyczni i nie traktujemy tego jako tradycyjne wydanie filmu .
Wybieramy datę premiery połowie tygodnia, aby umożliwić widzom odkrycie filmu we własnym czasie. Planujemy też, że film pozostanie w kinach o wiele dłużej, niż normalnie dzięki czemu liczymy na sukces produkcji.

jednocześnie opóźniony zostaje też specjalny pokaz Incepcji. Zamiast 17 lipca odbędzie się on 31 lipca.

O fabule Tenet wiemy niewiele. Głównym bohaterem jest tajny agent, który za pomocą manipulacji czasem musi zapobiec wybuchowi III Wojny Światowej. W obsadzie zobaczymy takie gwiazdy jak: Michael Caine, John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia i Kenneth Branagh.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News