Jak wyglądałoby odświeżenie Modelu S Tesli po inspiracjach Roadsterem?

Model S, Tesla Model S, odświeżenie Modelu S

Tesla oficjalnie ujawniła odświeżenie swojego Modelu 3 na 2021 rok i choć to nie było zbyt obszerne, firma powinna szykować poważne odświeżenie mającego już osiem lat Modelu S. Dziś właśnie poznaliśmy nieoficjalne wyobrażenie na jego temat.

Odświeżenie Modelu S, czyli korzenie Roadstera

Na francuskiej stronie Automobile Propre znajdziemy kilka renderów, które próbują odpowiedzieć na to, czy Tesla postąpiłaby słusznie, odświeżając Model S na bazie nadchodzącego elektrycznego Roadstera. Podoba Wam się, czy raczej wolelibyście, żeby Tesla nie mieszała ze sobą dwóch modeli?

Czytaj też: Elektryczna przyszłość Volkswagena, to w skrócie walka z Teslą
Czytaj też: AMD i Tesla połączą siły? Navi 23 trafi do elektrycznych samochodów?
Czytaj teżTesla ujawni nowy wygląd Cybertrucka już niebawem

Odświeżenie Modelu S Tesli prędzej, czy później musi się jednak wydarzyć, choć cztery lata temu otrzymał małą aktualizację, ale z rodzajów tych, które nie ingerowały w kwestie konstrukcyjne. Nie ma jednak co wieszać psów na Tesli, jako że firma znacząco zadbała o ulepszenia wydajności tego elektrycznego sedana.

Czytaj teżOto Teslaquila, czyli alkohol Tesli w szalonej butelce
Czytaj też: Oto Tesla Model S Plaid, który wgniecie Was w fotel
Czytaj też: Tesla zbiera i magazynuje prąd już w ponad 120 miejscach na świecie

Jak wyglądałoby odświeżenie Modelu S Tesli po inspiracjach Roadsterem?

O odświeżeniu wnętrza Modelu S po raz pierwszy słyszeliśmy w 2018 roku (via Electrek), ale wtedy Tesla musiała wycofać się z tego planu na rzecz zwiększenia produkcji Modelu 3. Teraz jednak firma zapewne znajdzie chwilę, żeby poświęcić swoje zasoby swojemu pierwszemu prawdziwemu EV.