Kolejne chłodzenie pod Threadrippera pochodzi od Arctica. Jest to model Freezer 33 TR, który wygląda bardzo podobnie do normalnej konstrukcji. Czy więc da sobie ono radę z czymś znacznie mocniejszym?

Wygląd Arctic Freezer 33 TR

Chłodzenie zapakowane zostało w czarno-czerwone opakowanie. Oczywiście kolorystyka zależy od wybranego koloru chłodzenia. Wraz z nim otrzymujemy tubkę pasty MX-4, dodatkowe klipsy dla wentylatora oraz system montażowy. Instrukcja nie jest dołączona do zestawu a szkoda, bowiem montaż Freezera 33 TR nie jest taki banalny. Gwarancja wynosi aż 10 lat – Arctic jest bardzo pewne swojego produktu.

Chłodzenie dostępne jest w dwóch wersjach – czerwonej oraz białej. Obie wyglądają naprawdę nieźle. Cały radiator jest czarny a kolorowe wstawki obecne są na wentylatorze. Takie rozwiązanie może się podobać w szczególności jak ktoś nie jest fanem LEDów. Chłodzenie różni się od normalnej wersji podstawką, która jest znacznie dłuższa i dzięki temu nadaje się pod Threadrippera. Pozostałe rzeczy są takie same – cztery 6 mm ciepłowody stykające się z procesorem, 49 aluminiowych finów czy wentylator BioniX F120, którego test możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!