Reklama
aplikuj.pl

The Boys sezon 2 – zobaczcie zdjęcia. Jest nowa postać!

The Bosy, 2 sezon The Boys, Amazon Prime, Karl Urban, Jack Quaid, Erin Moriarty, Chace Crawford, Eric Kripke

The Boys to jeden z ciekawszych seriali, jakie w swojej ofercie ma Amazon Prime. Kampania promocyjna drugiego sezonu powoli ruszyła, zobaczcie nową superbohaterkę, która wejdzie w skład Siódemki.

Entertainment Weekly pokazało zdjęcia najnowszej superbohaterki, która pojawi się w 2. sezonie The Boys. Będzie to Stormfront i dołączy do zespołu zwanego „Siódemką”. W komiksach Stormfront był mężczyzną wzorowanym na postaciach Thora i Shazama. Nie wiadomo jednak dlaczego zmieniono płeć tej postaci, ani jaki będzie na nią pomysł. W jednym z wywiadów odtwórczyni tej roli, Anya Cash, zdradziła, że jej bohaterka wywoła spore zamieszanie w Siódemce.

Prace na planie 2. sezonu zakończyły się w listopadzie zeszłego roku. Według informacji zdradzonych przez obsadę nowe odcinki mają zadebiutować już w połowie tego roku.

Nie wiemy jeszcze, kiedy w sieci zadebiutuje pierwszy zwiastun, jednak wydaje się, że może to nastąpić podczas PaleyFest w Los Angeles. Podczas imprezy, 15 marca, odbędzie się panel dotyczący serialu na którym zjawi się Eric Kripke, showrunner serialu, a także członkowie obsady.

W 2. sezonie The Boys powrócą: Karl Urban,  Jack Quaid,  Erin Moriarty, Chace Crawford, Jennifer Esposito, Antony Starr, Dominique McElligott, Jessie T. Usher i Nathan Mitchell.