Reklama

Czarna Wdowa – zobaczcie finałowy zwiastun. Szykuje się dobre otwarcie nowej fazy MCU?

Black Widow, Czarna Wdowa, Czarna Wdowa premiera, Scarlett Johansson, Florence Pugh, Yelena Belova, Taskmaster, Czarna Wdowa zwiastun, Czarna Wdowa trailer, MCU, Marvel,

Czarna Wdowa kontra Taskmaster na finałowym zwiastunie najnowszego filmu Marvela. Zobaczcie nowe fragmenty, dynamiczną akcję i wiele emocji.

Czarna Wdowa to pierwszy film Marvela w nowej fazie uniwersum. Będzie to solowa produkcja, w którym po raz ostatni spotkany się z Natashą Romanoff grana przez Scarlett Johansson. Fabuła będzie miała miejsce między wydarzeniami z Civil War i Endgame. Zobaczymy jak bohaterka, wraz ze sprzymierzeńcami, mierzy się z Taskmasterem, który jest głównym antagonistą filmu.

Najnowszy zwiastun pozwala nam trochę bliżej przyjrzeć się poszczególnym postaciom, w tym Taskmasterowi. Trailer pokazuje sporo akcji, walk i wybuchów, czyli wszystko to, czego możemy spodziewać się po Czarnej Wdowie.

W głównej roli powróci Scarlett Johansson, a oprócz niej zobaczymy też: Florence Pugh, Davida Harboura, Williama Hurta oraz Rachel Weisz.

Premiera filmu Czarna Wdowa zaplanowana jest na 1 maja 2020 roku.