Reklama

Sexify! – nowy polski serial od Netflixa

Sexify!, Netflix, Netflix serial oryginalny, Netflix Sexify!, Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska, Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski

Netflix od lat tworzy oryginalne produkcje z różnych krajów współpracując z rodzimymi twórcami. W Polsce pierwszym takim serialem było 1983, a teraz nadszedł czas na Sexify!. Sprawdźcie o czym opowie ta produkcja.

Sexify! to komediowo dramatyczny serial, za reżyserię i scenariusz odpowie Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski. To seria oryginalna w całości wyprodukowana w Polsce. Pierwszy sezon będzie liczył 8 odcinków, a za produkcję odpowie Akson Studio. W rolach głównych wystąpią: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska.

Monica Alexander, menedżerka ds. treści oryginalnych Netflix powiedziała:

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc ogłosić powstanie trzeciego polskiego serialu oryginalnego – Sexify. W Polsce brakowało produkcji o życiu młodych ludzi, a Sexify jest tym bardziej wyjątkowe, że w niezwykle swobodny, a zarazem bardzo prawdziwy sposób pokazuje życie współczesnych kobiet, także to erotyczne. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio i wspaniałym, pełnym pasji i talentu zespołem zekranizujemy tę świeżą, zabawną, a zarazem prowokującą historię

O czym opowie Sexify?

Natalia, Paulina i Monika biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy start-up. Ich nowatorski projekt – Sexify –  ma być rewolucją w życiu erotycznym. W imię nauki i wygranej muszą teraz dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie same. Sexify to pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn – dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

Kim są główne bohaterki?

NATALIA – Aleksandra Skraba (debiutująca w głównej roli w serialu) – 23-letnia studentka informatyki. Pochodzi z małego miasta. Jej największa fantazja to wygrana w konkursie – jest zdeterminowana i zrobi wszystko, aby osiągnąć sukces.

PAULINA – Maria Sobocińska (Pan T., Wszystko dla mojej matki, Wołyń) – najlepsza przyjaciółka Natalii jeszcze z czasów liceum. Studiuje chemię. Dołącza do projektu w nadziei, że dowie się czegoś, co pomoże naprawić jej siedmioletni związek, w którym chemii zdecydowanie brakuje. 

MONIKA – Sandra Drzymalska (Powrót, Psy 3) znajoma Natalii z akademika. Teoretycznie również koleżanka ze studiów, ale zazwyczaj znajduje sobie ciekawsze zajęcia niż te na sali wykładowej. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w zespole pełni rolę ekspertki od seksu.

Sexify! ma zadebiutować na Netflixie jeszcze w tym roku.