WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

The Eternals – Sersi i Black Knight na pierwszym planie?

The Eternals ma wprowadzić do MCU zupełnie nowych, nieznanych nam wcześniej bohaterów. Choć ma być to film o grupie superbohaterów, to najnowsze plotki mówią, Sersi i Black Knight będą na pierwszym planie.

Zawsze w filmach, w których widzimy jakąś grupę ktoś wyraźnie wysuwa się naprzód skupiając na sobie trochę więcej akcji. W przypadku Avengers kimś takim był Iron man i Kapitan Ameryka, choć, w teorii, produkcja miała nie wyróżniać nikogo. Dlatego nie dziwi najnowsza plotka mówiąca, że i w The Eternals dostaniemy wyraźniej zaznaczonych głównych bohaterów.

Nie jest to niespodzianka również patrząc na poprzednie doniesienia, które wskazywały, że film będzie w dużej mierze skupiony na historii miłosnej dziejącej się pomiędzy jedną z Eternals Sersi (Gemma Chan) i człowiekiem Danem Whitmanem/Black Knightem (Kit Harrington). Oboje mają długą komiksową historię, której nie może w filmie zabraknąć, jednak czy to oznacza, że reszta będzie mniej istotna.

Ciężko powiedzieć, ale wydaje się, że The Eternals pokaże te wątki obok właściwej fabuły. Zostaną one wprowadzone i, być może, kontynuowane w kolejnych filmach, ale już skupionych tylko na tej dwójce. Na razie fani mają nadzieję na dużo scen z Ikarisem (Richard Madden), który przez lata dowodził grupą w komiksach. Mamy nadzieję, że pierwszy zwiastun ukaże się wraz z premierą Czarnej Wdowy i wtedy będzie można o filmie powiedzieć coś więcej.

Pozostaje nam czekać, a jest na co, bo The Eternals wniosą do Kinowego Uniwersum Marvela wiele nowości. Premierę filmu zaplanowano na 6 listopada.