Reklama
aplikuj.pl

Pecetowe The Evil Within w Xbox Game Pass lepsze od wersji Steam

The Evil Within w Xbox Game Pass

Okazuje się, że The Evil Within w Xbox Game Pass to najlepsza wersja gry, jaka istnieje. Jakby tego było mało, to już druga taka sytuacja.

Gry wideo różnią się w zależności od platform, na których są dostępne. The Evil Within jest jednak szczególnym przypadkiem.

Czytaj też: Żart z fanów Tomb Raider. Zamiast gry – książka kucharska

The Evil Within w Xbox Game Pass to najlepsza wersja

Takiej sytuacji jeszcze do niedawna w branży growej nie było. Okazuje się, że teraz, aby zagrać w najlepszą wersję gry, musimy również wiedzieć, na której cyfrowej platformie się ona znajduje.

The Evil Within dostępne jest na platformie Steam, ale od teraz w tytuł mogą zagrać gracze posiadający abonament Xbox Game Pass na PC. To właśnie ta druga wersja gry zawiera poprawki, których na próżno szukać w edycji ze sklepu Valve.

Czytaj też: Marvel’s Avengers na PS5 gorszy od XSX?

Horror z Xbox Game Pass oferuje widok pierwszoosobowy, możliwość ustawienia pola widzenia, poprawione tekstury i inne mniejsze usprawnienia. Ulepszona przez Tango GameWorks produkcja sprawia wrażenie jakby był to wręcz zremasterowany tytuł. Ciekawe czy usprawnienia trafią na konsole i… Steam.

To już drugi przypadek, gdy gra w Xbox Game Pass jest lepsza od swojej wersji ze Steam. Podobna sytuacja wydarzyła się przy okazji Nier Automata, które to w wersji z abonamentu Microsoftu posiada poprawki, o które od dawna prosili gracze.