Reklama
aplikuj.pl

Narzekanie nic nie daje. The Last Of Us Part 2 to hit sprzedażowy

the last of us part 2, the last of us 2, abby tlou

Tak jak można było się tego spodziewać. The Last of Us Part 2 przynosi miliony.

Znów potwierdza się to samo. Ci co najbardziej krzyczom są najmniejszą grupą. Liczne filmiki wyśmiewające czy krytykujące grę należą do grupy osób, które tej produkcji zapewne i tak by nie kupiła. Masa osób kupiła grę i nie patrzyła się na innych.

Ile osób zagrało w The Last of Us Part 2? Dużo. Jak dużo? Rekordowo dużo. Mówimy tutaj o sytuacji, w której Sony aż musiało się pochwalić wynikiem w mediach społecznościowych.

Czytaj też: Szokująco tani Xbox Series S w dokumentach Microsoftu

Okazuje się, że sprzedaż The Last of Us: Part 2 wyniosła 4 miliony kopii w ciągu trzech dni od premiery. Od tego czasu minęło już kilka dni, więc wynik może być jeszcze lepszy. Co oznaczają 4 miliony w 3 dni? Jest to rekord pod względem najszybciej sprzedających się tytułów ekskluzywnych na PlayStation 4.

Omawiany wynik dotyczy sztuk gry, która naprawdę się sprzedała. Nie mówimy tutaj o kopiach wysłanych do sklepów, które firmy czasem również zliczają. Przypomnijmy, że to jeszcze nie koniec The Last of Us Part 2. Gra za jakiś czas otrzyma jeszcze aktualizację wprowadzającą tryb multiplayer. Sprzedaż zapewne wtedy znów przyspieszy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News