WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

The Mandalorian – znamy datę premiery 2 sezonu!

W końcu poznaliśmy datę premiery 2. sezonu serialu The Mandalorian. Sprawdźcie kiedy produkcja trafi na Disney+.

Disney w końcu postanowił podać dokładną datę premiery najnowszego sezonu serialu The Mandalorian, pierwszej aktorskiej serii osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen. Do tej pory wiedzieliśmy, że tajemniczy mandaloriański łowca nagród i baby Yoda powrócą w październiku, jednak długo ukrywano kiedy konkretnie.

Oficjalne ogłoszenie pojawiło się na Twitterze i już wiemy, że 2. sezon The Mandalorian powróci na Disney + 30 października!

Co wiemy o 2. sezonie The Mandalorian?

Prace na planie zakończyły się jeszcze przed pandemią, więc produkcja uniknęła dzięki temu opóźnień. O fabule nowych odcinków wiemy bardzo niewiele, a właściwie tylko to, co udało nam się wywnioskować z poprzedniej odsłony i co chcielibyśmy zobaczyć. Podobno ma pojawić się znana z animacji Ahsoka Tano, ale to tylko plotka, której jeszcze nikt oficjalnie nie potwierdził.

Wcielający się w tytułowego bohatera Pedro Pascal również milczy, a w wywiadach tłumaczy to chęcią pozostawienia fanom niespodzianek i możliwości odkrywania historii samemu.

W kwietniu na Twitterze pojawiła się lista tytułów wszystkich ośmiu odcinków, jednak pamiętajcie, że nikt tego nie potwierdził, więc musimy traktować je jako plotkę.

  • Odcinek 1 – The Search
  • Odcinek 2 – The Confrontation
  • Odcinek 3 – The Bounty
  • Odcinek 4 – The Republic
  • Odcinek 5 – The Loyalist
  • Odcinek 6 – The Sorcerer
  • Odcinek 7 – The Return
  • Odcinek 8 – The Empire

Ciężko powiedzieć wiele o serialu na podstawie samych tytułów, ale niektóre z nich, takie jak Imperium czy Republika wydają się zwiastować wątki polityczne. Lojalista może być epizodem poświęconym trudnym wyborom, zaś Konfrontacja dotyczy zapewne starcia Moffem Gideonem, którego wszyscy się spodziewają. Oczywiście, o ile tytuły są prawdziwe.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News