WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

The Old Guard – zupełnie nowe zdjęcia z filmu. Kiedy premiera?

Netflix prezentuje porcję zupełnie nowych zdjęć pochodzących z filmu The Old Guard, który już niedługo pojawi się na platformie. Zobaczcie jak prezentuje się Charlize Theron i reszta obsady.

Czytaj też: Co w duszy gra – Pixar prezentuje najnowszą zapowiedź animacji

The Old Guard to filmowa adaptacja komiksu Grega Rucki i Leandro Fernándeza. Historia opowiada o grupie nieśmiertelnych najemników, którzy walczą o zachowanie swojego istnienia w tajemnicy. Przewodzi im Andy (Charlize Theron, a właściwie Andromacha z Scythii wojowniczka urodzona tysiące lat temu. Umierała setki razy i za każdym razem wracała do życia. Choć ukrywa się przed światem niestrudzenie walczy z mrocznymi istotami rodem z legend i mitów. Podczas jednej z misji grupa natrafia na ślad kolejnego nieśmiertelnego, którego chcą wyszkolić i włączyć do swojej grupy. Na ich drodze stają jednak dwaj ludzie stanowiący ogromny problem. Jednym z nich jest historyk i agent CIA (Chiwetel Ejiofor), w którego ręce trafia nagranie demaskujące członków zespołu. Drugi zaś to dyrektor wielkiej firmy farmaceutycznej (Harry Melling), który chce sprzymierzyć się z agentem by przejąć zespół i prowadzić na nich eksperymenty w celu zdobycia ich umiejętności.

Niełatwo żyć bez końca. Pod dowództwem wojowniczki imieniem Andy (Charlize Theron), sekretna grupa najemników, których nic nie jest w stanie zabić, od stuleci chroni świat śmiertelników. Kiedy zespół podejmuje się nowej misji ratunkowej i ich nadzwyczajne zdolności zostają nagle ujawnione, Andy i Nile (Kiki Layne), świeżo upieczony żołnierz w szeregach grupy, muszą wyeliminować zagrożenie ze strony ludzi, którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć ich mocą i zarobić na tym fortunę.

W galerii znajdziecie zupełnie nowe zdjęcia a także kilka już wcześniej udostępnionych przez Netfliksa.

Film The Old Guard na podstawie komiksu Grega Rucki, wyreżyserowany przez Ginę Prince-Bythewood, to mocna, pełna autentyzmu i naszpikowana akcją opowieść, która pokazuje, że naprawdę niełatwo żyć bez końca.

W rolach głównych wystąpią: Charlize Theron, KiKi Layne, Marwan Kenzari, Matthias SchoenaertsLuca MarinelliChiwetel EjioforHarry Melling i Veronica Ngo.

Premierę filmu zapowiedziano na 10 lipca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News