Reklama
aplikuj.pl

The Settlers nie zagracie na PC i GeForce NOW. Grę spotkał los Prince of Persia

the settlers

Ubisoft podzielił się nowymi informacjami na temat nowej odsłony The Settlers. Projekt może na długo zniknąć z radaru graczy. Co się teraz stanie z produkcją?

The Settlers opóźnione bezterminowo

Ubisoft nie ma dobrych wieści dla fanów The Settlers. Nowa odsłona ukochanej serii nie zadebiutuje w terminie. Kiedy zatem się jej spodziewać? Zupełnie tego nie wiadomo. Co się stało? Premiera gry miała odbyć się już 17 marca, ale każdy miał co do niej obawy. Wszystko przez to, że o ile pierwsze pokazy gry prezentowały się naprawdę dobrze, to już beta-testy gry wśród graczy ujawniły jak słaba jest to produkcja, pozbawiona wielu zapowiadanych elementów.

Czytaj też: Nominacje BAFTA Games 2022. Kogo doceniono?

Powrót marki po latach mógł się zakończyć katastrofą, więc zamiast pogrzebać markę, postanowiono przesunąć jej premierę. Oficjalna informacja od twórców głosi:

Drodzy fani The Settlers

Niedawna zamknięta beta była świetną okazją dla wszystkich uczestniczących w niej graczy do podzielenia się cennymi opiniami na temat aktualnego stanu gry. Chcielibyśmy podziękować za zaangażowanie. Gdy zapoznaliśmy się z tymi opiniami, stało się jasne dla naszego zespołu, że jakość nie była jeszcze zgodna z wizją zespołu. Dlatego podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery gry na późniejszy termin.

Dodatkowy czas zostanie wykorzystany na dalsze ulepszanie gry i poprawienie jakości. Będziemy Was informować w odpowiednim czasie i podamy więcej szczegółów na temat kolejnych kamieni milowych dla The Settlers.

Dziękujemy za nieustanne zrozumienie i wsparcie.

Jeśli zatem nastawialiście się na zabawę na swoich PC lub za pomocą GeForce NOW to możecie o tym zapomnieć. Nie wiadomo, kiedy gra powróci.

The Settlers jak Prince of Persia

Sytuacja przypomina tą związaną z Prince of Persia The Sands of Time Remake. Książę Persji miał powrócić już dawno temu, ale zwiastun pierwszej samodzielnej gry indyjskiego studia Ubisoft Pune został skrytykowany przez wielu graczy. Oryginalna data premiery wyznaczona byłą na 21 stycznia 2021. Gry dalej nie ma na rynku.

Czytaj też: Resident Evil 2, 3 i 7 na PlayStation 5 i Xbox Series! Czego się spodziewać?

Zespół odpowiedzialny za grę miał otrzymać pomoc od Ubisoftu i ekipa deweloperska co jakiś czas informuje nas o postępach w pracach. Ostatni wpis głosi, że prace deweloperskie wciąż trwają, a zespół jest zmotywowany i zainspirowanych wsparciem fanów.