WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

The Umbrella Academy – pierwsze zdjęcia z 2 sezonu. Co szykują dla nas twórcy?

The Umbrella Academy – pierwsze zdjęcia z 2 sezonu. Co szykują dla nas twórcy?

Do sieci trafiły pierwsze zajęcia z 2. sezonu The Umbrella Academy który już pod koniec lipca pojawi się na platformie Netflix. Zobaczcie bohaterów w kolejnej odsłonie.

Czytaj też: Wiemy kiedy Cinema City w Polsce ponownie otworzy swoje kina!

The Umbrella Academy to seria komiksów i książek Gerarda Waya. Opowiada o szóstce dzieci ze specjalnymi zdolnościami, które adoptuje miliarder Sir Reginald Hargreeve. W pierwszym sezonie dostaliśmy sporo zawirowań czasowych, wiele akcji, a finał zakończył się cliffhangerem.

Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin Min powrócą do swoich ról. Steve Blackman dalej piastuje stanowisko showrunnera. Wraz z twórcą komiksowego pierwowzoru serialu, Gerardem Way’em zajmuje stanowisko producenta wykonawczego. Wiemy również, że drugi sezon Akademii Umbrella ma liczyć 10 godzinnych odcinków.

Do tej pory Netflix nie ujawnił zbyt wielu szczegółów fabuły 2. sezonu, a niedawno pokazana zapowiedź też ich nie dostarczyła. Wszyscy czekamy na pierwszy zwiastun, tymczasem po serii plakatów dostaliśmy pierwsze zdjęcia z bohaterami serialu.

Sprawdźcie też plakaty.

2. sezon The Umbrella Academy pojawi się na Netfliksie już 31 lipca 2020 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News