Reklama

Najnowsza żarówka Philips Hue zaślepia nie tylko swoim byciem smart

żarówka Philips Hue, mocna żarówka Philips Hue, jasny Philips Hue, najmocniejsza żarówka Philips

Philips Hue, to seria inteligentnych żarówek, które po premierze szybko dorobiły się podróbek, co jednoznacznie potwierdza, że firma trafiła wtedy w dziesiątkę. Teraz z kolei ogłosiła swój kolejny model.

Dzisiaj Philips Hue przedstawił swoją najjaśniejszą jak dotąd inteligentną żarówkę. To model Philips Hue White A21 o zatrważającej wręcz mocy 1600 lumenów, która jest tym samym odpowiednikiem tradycyjnej żarówki. Według firmy już jedno takie cacko wystarczy, żeby z nawiązką rozświetlić kuchnie, czy garaż.

Oczywiście moc na tym poziomie nie miałaby większego sensu do konsumenckich zastosowań, gdyby nie połączenie jej z aplikacją na smartfony, w której można ją przyciemnić. Cena za tak jasne cacko wynosi 19,99$ (via Engadget).

Czytaj też: Z tym gadżetem kuchenkę na biwak zrobicie z każdej puszki

To jednak nie koniec nowości od Philips Hue, bo firma ujawniła także Lightstrip Plus z obsługą Bluetooth. To po prostu pasek LED, który czerpie garściami z oryginalnego LightStrip, ale z tym wyjątkiem, że teraz można go przyciąć do dowolnego rozmiaru lub podłączyć do ośmiu przedłużeń. Cena? Całe 79,99$ za Lightstrip Plus i 24,99$ za każdy kolejny metr rozszerzenia.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News