WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Thor szykuje się do pomszczenia poległych na nowym plakacie z Endgame

Avengers: Endgame to film, który cały czas elektryzuje widzów na całym świecie. Choć premiera odbyła się w zeszłym tygodniu, to wciąż jest wiele osób, które nie obejrzały go z powodu braku miejsc w kinach. A Marvel skutecznie podsyca emocje związane z ich najnowszą produkcją publikując fenomenalny plakat, na którym Thor szykuje się do pomszczenia poległych.

Czytaj też: Scenarzyści Avengers: Endgame ujawniają, dlaczego bohaterowie z seriali i X-Meni nie pojawili się w filmie

Nowy plakat zwiastuje nam starcie między Thorem a Thanosem. Grafikę wykonał artysta BossLogic i przedstawia dłoń Boga Piorunów trzymającą Stormbrakera. W generowanym przez broń obłoku widzimy twarze tych, którzy zniknęli w Infinity War. Wskazuje to, że Odinson w końcu nadchodzi, by pomścić poległych.

Thor szykuje się do pomszczenia poległych na nowym plakacie z Endgame

Jak wiemy, Thor popełnił błąd nie celując w głowę Szalonego Tytana i przez to ma ogromne wyrzuty sumienia. Celując swoją bronią w pierś Thanosa dał mu czas na pstryknięcie i unicestwienie połowy populacji wszechświata. Endgame jest więc nie tylko okazją dla Thora do zemsty i odkupienia swoich win. Okazję, by naprawić swoje błędy mają też inni bohaterowie, którzy obwiniają się za nieudolność.

Avengers: Endgame cały czas możemy oglądać w kinach. Film bije wszelkie możliwe rekordy popularności i wyników w box office. Stanowi idealne zwieńczenie przeszło dziesięcioletniej historii MCU, choć trzecią fazę uniwersum zamknie dopiero film Spider-Man: Far From Home, który wejdzie do kin 5 lipca.

Czytaj też: Reżyser Sonica obiecuje poprawę wyglądu głównego bohatera

Źródło: cbr.com