Reklama
aplikuj.pl

Gothic, Outcast, Alone in the Dark i inni. THQ Nordic Digital Showcase dowiozło!

thq nordic digital showcase

THQ Nordic zorganizowało cyfrową konferencję, na której zaprezentowano masę gier z różnych gatunków. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bo firma ewidentnie mocno eksperymentuje.

THQ Nordic zaskoczyło

Od dawna wiadomo, że THQ Nordic ma w swojej ofercie całą masę marek, które wykupywało przez ostatnie lata. Tytuły w końcu zaczynają mieć swoje premiery i dzięki temu wydawca może zaoferować różnorodne produkcje dla graczy. Zobaczyliśmy zatem RPG, survival horror, wyścigi, gry akcji, tytuł o polowaniu – ciężko, aby ktoś był niezadowolony.

Czytaj też: Przed Beyond Good and Evil 2 jeszcze kilka lat produkcji

Poniżej przedstawiamy wszystkie gry wraz z ich zwiastunami, które zostały pokazane podczas THQ Nordic Digital Showcase 2022. Jeśli jakaś gra nie wpadnie Wam w oko, to będę zaskoczony!

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Horror psychologiczny spotyka się z południowym gotykiem w tym nowym wydaniu klasycznego survival horroru Alone in the Dark. Ten list miłosny do przełomowego oryginału pozwala ci przeżyć przerażającą historię oczami jednego z dwojga bohaterów. Wciel się w Edwarda Carnby’ego lub Emily Hartwood i eksploruj otoczenie, walcz z potworami, rozwiązuj zagadki i odkrywaj niepokojącą prawdę o dworze Derceto…

Crypto powraca z licencją na sondowanie. Obcy najeźdźca wrócił w odlotowej formie. Poczuj psychodelię swingujących lat 60. i weź odwet na KGB za wysadzenie twojego statku-matki. Będziesz zmuszony zawierać sojusze z przedstawicielami gatunku, który przybyłeś zniewolić.

Space for Sale przedstawia drogę międzygalaktycznego dewelopera podczas misji budowania siedlisk dla ekscentrycznych klientów z kosmosu. Odkrywaj cuda rozsiane po nowym układzie słonecznym, który udało ci się kupić taniości, buduj osiedla i sprzedawaj je ze słodkim zyskiem!

Czytaj też: Nowa, surowa mapa Call of Duty Modern Warfare 2 ujawniona

Królestwo Myrtany zostało najechane przez nieprzejednaną hordę orków. Król Rhobar II potrzebuje dużych ilości magicznej rudy, aby wykuwać potężne bronie i wykorzystuje wszystkich dostępnych więźniów do pracy w kopalniach Khorinis.

Państwo Grand Chien pogrąża się w chaosie: prezydent zaginął, a władzę przejęła organizacja paramilitarna znana jako „Legion”. Zatrudniaj najemników, poznaj oryginalne postacie i stawaj do taktycznych walk turowych w kontynuacji kultowej serii, która cię nie rozczaruje.

Znajdź drogę do braterstwa i odkupienia w The Valiant, drużynowej grze RTS, której akcja rozgrywa się w XIII-wiecznej Europie i na Bliskim Wschodzie. Dowódź rycerzami, rozwijaj ich i walcz w epickiej kampanii jednoosobowej, a potem spróbuj sił online, w trybie kooperacji i rywalizacji.

Poprowadź jedną z trzech różnych frakcji w desperackiej walce o władzę i zasoby w Tempest Rising – klasycznym RTS-ie, w którym akcja rozgrywa się na Ziemi po wojnie nuklearnej.

Wybierz swoje królestwo i zostań królem, walcząc o kontrolę nad Europą w tym świeżym spojrzeniu na średniowieczne strategie czasu rzeczywistego. Zarządzaj prowincjami, zbieraj armie, inicjuj działa dyplomatyczne i zajmij się szpiegostwem. Zostań suwerenem swojego ludu i doprowadź go do chwały.

Przemierzaj zapierającą dech planetę Adelpha, wspieraj społeczeństwo Talan w walce o wolność i bierz udział w rozgrywanych w błyskawicznym tempie bitwach przeciwko oddziałom robotów w trzecioosobowej przygodowej grze akcji z otwartym światem – sequelu kultowego tytułu z 1999 roku.

Wreckreation daje ci klucze do twojego własnego otwartego świata jazdy i budowania o nazwie MixWorld! Przemierzaj 400 kilometrów kwadratowych czystej, sandboksowej radości, tworząc, ścigając i rozbijając się samodzielnie lub razem ze znajomymi.

Zostań nowym właścicielem domku myśliwskiego położonego w pobliżu fantastycznych siedlisk pełnych zwierzyny. Odkrywaj ogromne, otwarte światy i poluj z wykorzystaniem fantastycznych broni. Ciesz się łowami idealnymi w samotności lub ze znajomymi w grze kooperacyjnej.

Opracowane przez YUKE’s AEW: Fight Forever łączy nostalgiczny wrestling w stylu arcade z finiszerami i ruchami All Elite Wrestling. Gra zawiera duży zestaw talentów AEW, wiele typów rozgrywek, rozbudowany tryb kariery, tony opcji personalizacji, ponad 40 broni i nie tylko!

Pędź w sam środek szalonej akcji w Stuntfest – World Tour! To kaskaderska rozwałka nie dla posiadaczy kruchych kości! Walcz z szalonymi kierowcami kaskaderskich wozów w ekscytujących zawodach! Pokazuj widowiskowe triki – ścigaj się, rozwalaj i odbijaj w wielkim stylu!

Spełniające życzenia Syrenie Łzy w rękach SpongeBoba i Patryka… Co mogłoby pójść nie tak? Jasne, sama struktura wszechświata może się rozlecieć, otwierając portale do Światów Życzeń. To jednak nic, z czym nasza ulubiona gąbka by sobie nie poradziła, dysponując odpowiednim kosmicznym kostiumem!