Tom Hanks i Rita Wilson wrócili do domu. Są już zdrowi?

Tom Hanks, Rita Wilson, Tom Hanks koronawirus, koronawirus, Elvis Presley

Tom Hanks jako pierwsza gwiazda kina poinformował o tym, że wraz z żoną zarazili się koronawirusem. Wygląda jednak na to, że oboje są już zdrowi, bo pozwolono im na powrót do Stanów.

CZYTAJ TEŻ: Castlevania – Netflix podjął decyzję w sprawie czwartego sezonu

Podczas prac na planie filmu o Elvisie, które odbywały się w Australii Tom Hanks i jego żona Rita Wilson zarazili się koronawirusem. Od razu zawieszono filmowanie,  choć Baz Luhrmann dopie kilka dni później to potwierdził. Para 11 marca trafiła do szpitala, a o swoim stanie zdrowia informowała za pomocą mediów społecznościowych. Jednocześnie starali się dodać otuchy swoim fanom. Na szczęście oboje przechodzili chorobę łagodnie, więc szybko mogli przenieść się do specjalnego domu, gdzie kontynuowali walkę z chorobą.

Na szczęście wygląda na to, że zarówno Hanks jak i jego żona są już zdrowi, bo aktor poinformował na Twitterze, że wrócili do swojego domu w Stanach Zjednoczonych. Podziękował również wszystkim, którzy opiekowali się nimi w Australii, a także zapewnił, że nadal zamierzają się izolować. Para jest w grupie podwyższonego ryzyka, gdyż oboje mają 63 lata. Więc tym bardziej cieszymy się, że są już zdrowi.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News