Reklama

Castlevania – Netflix podjął decyzję w sprawie czwartego sezonu

Castlevania, Castlevania sezon 3, Netflix, Castlevania recenzja, Castlevania sezon 3 recenzja,

Niedawno na Netflixie debiutował 3. sezon świetnego anime Castlevania. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon i ta zebrała bardzo pozytywne opinie, a fani już wyczekują nowych odcinków. Czy czwarty sezon powstanie? Netflix podjął decyzję.

CZYTAJ TEŻ: Disney+ zadebiutował w kolejnych krajach Europy i od razu przyciągnął miliony użytkowników

Trzeci sezon Castlevanii znacznie rozwinął znanych nam już bohaterów wprowadzając też nowych, których historia dopiero się rozpoczęła. Zakończenie tej odsłony pozostało otwarte, więc dla fanów przedłużenie serialu było tylko formalnością. Wielu uważa, że z każdym kolejnym sezonem Castlevania robi się coraz lepsza, a tematyka bardziej dojrzalsza i mroczniejsza. Głównymi bohaterami w trzeciej odsłonie byli łowca wampirów Trevor Belmont, magiczka mówców Sypha Belnades, syn Draculi Alucard, a także Carmilla i jej wampirze siostry.

Przeczytajcie naszą recenzję 3. sezonu!

Dziś Netflix potwierdził, że Castlevania otrzyma czwarty sezon, ale data jego premiery nie została ogłoszona. Poprzednie odsłony debiutowały co roku, więc prawdopodobnie będzie tak też w tym przypadku. Do tej pory seria liczy 22 odcinki kolejno 4 w pierwszym sezonie, 8 w drugim i 10 w trzecim.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News