WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czy to mądre zdradzać Tomowi Hollandowi fabułę Spider-Mana 3?

Tom Holland znany jest z tego, że nieświadomie zdradza spoilery filmów, w których gra. Dlatego właśnie fabułę Avengers: Endgame trzymano przed nim w tajemnicy. A jednak z jakiegoś powodu zdradzono mu fabułę Spider-Mana 3. Aktor obiecuje milczenie, ale czy mu się to uda?

Tom Holland powinien być nazywany Człowiekiem-Spoilerem. Im więcej szczegółów zna na temat jakiegoś swojego filmu, tym większe prawdopodobieństwo, że coś zdradzi. Na szczęście ujawniane przez niego drobne spoilery nie denerwują Kevina Feige, a dla fanów aktor stanowi świetne źródło informacji.

Po premierze filmu Ownward,w którym Holland użycza głosu, aktor udzielił wywiadu. Właśnie wtedy pochwalił się swoją znajomością fabuły Spider-Mana 3.

Teraz wiem wszystko. Miałem spotkanie z Marvelem i Sony, więc znam wszystkie sekrety. Udzieliłem też tysiąc wywiadów i wiem już, jak nie popsuć wam filmu spoilerami.

I z jednej strony mamy nadzieję, że Holland faktycznie nauczył się hamować swoje spoilerowe wypowiedzi. Z drugiej jednak stanowił świetne źródło informacji o filmach, które były pożywką dla wielu teorii. Pozostaje nam tylko poczekać na kolejne wywiady z aktorem i sprawdzić, czy faktycznie uda mu się zachować sekrety kolejnego Spider-Mana.

Trzeci solowy film Spider-Mana ma wejść do kin 16 lipca 2021 roku. Za reżyserię odpowie, prawdopodobnie, Jon Watts. A do swoich ról powrócą Holland i Zendaya. O innych na razie niewiele wiadomo.