Reklama
aplikuj.pl

Też macie dość zimy? Tortuga A Pirates Tale pomoże Wam przetrwać

tortuga

Nie przepadacie za śniegiem i mrozem? Macie dość świątecznych reklam, które lecą od listopada? W trakcie krótkich dni, nawet czytanie o Tortuga A Pirates Tale daje dużo radości.

Tortuga A Pirates Tale jako lekarstwo na zimne dni

Gdy zobaczyłem zwiastun Tortuga A Pirates Tale to aż zrobiło mi się cieplej! Karaiby, błękitna woda, wspaniałe plaże, palmy i premiera w okresie, gdy biały puch z nieba będzie już dla niektórych nieznośny.

Czytaj też: Dead Space Remake aż się błyszczy!

Czytaj też: Seria Horizon to nowy potwór Sony. Nadchodzą kolejne gry

Tortuga A Pirates Tale opowiada o podróży kapitana piratów z żądzą złota i chwały, który przejmuje dowodzenie nad flotą pirackich statków, aby uderzyć na Karaiby.

Tortuga A Pirates Tale będzie pełne akcji

Deweloperzy gry wymieniają następujące cechy swojej gry:

ZOSTAŃ PIRATEM WSZYSTKICH PIRATÓW

  • Nie rodzisz się wielkim piratem, ale dajemy Ci narzędzia, które pozwolą Ci stać się wielkim piratem. Spersonalizuj swoją własną flagę, pod którą będzie pływać Twoja flota. W miarę zdobywania doświadczenia, twoja sława i umiejętności będą się poprawiać. Odgrywaj role z ponad 35 różnymi umiejętnościami pirackimi na drodze do zdobycia pirackiego tronu.

NAJAZD I REJS PO MORZU KARAIBSKIM

  • Karaiby XVII wieku są zdominowane przez cztery potęgi kolonialne Starego Świata.
    Bycie piratem to nie Twoja wina, ale to Twoja odpowiedzialność! Podejmij działania, aby uwolnić kolonie hiszpańskie, holenderskie, francuskie i angielskie od ciężaru tonięcia w bogactwach. Ale uwaga! O ile nie masz pewności, że jesteś największą rybą w morzu, nie zapuszczaj się zbyt wcześnie ani zbyt daleko od zaufanego portu rodzinnego.

BIERZ UDZIAŁ W TAKTYCZNYCH BITWACH MORSKICH

  • Statek jest bezpieczny w porcie, ale to nie jest to, do czego stworzono statki. Walcz w taktycznych, turowych bitwach morskich na sześciokątnej siatce o epickich rozmiarach. Wykorzystaj swój spryt podczas najazdu na konwój lub osadę. O zwycięstwie decyduje sprytne połączenie różnorodnego uzbrojenia twojego statku ze zmiennymi i trudnymi warunkami na morzu.

ULEPSZAJ SWOJĄ FLOTĘ

  • Twoim zadaniem jest utrzymanie i konserwacja potężnej floty, zanim zmierzysz się z gradem armat potężnych okrętów wojennych czających się na morzach. Łączenie różnych ulepszeń podstawowego wyposażenia statku, takich jak uzbrojenie, kadłub, maszt czy głowica, pozwala na stworzenie ponad 360 unikalnych zestawów wyposażenia.

ZASPOKAJAJ POTRZEBY SWOJEJ ZAŁOGI

  • Jako wybrany kapitan statku, musisz dzielić łupy i bogactwa z załogą. Uzgodnione „articles of capture” jasno określają cele, do których zmierzacie przed opuszczeniem portu. Pamiętaj, że szepty o buncie pod pokładem mogą doprowadzić do paskudnych rezultatów. W końcu jesteś wybranym kapitanem, a nie postawionym z łaski Pana.

POZNAJ LEGENDARNYCH PIRATÓW

  • Podczas swojej podróży, aby stać się najbardziej przerażającym, najbardziej chwalebnym kapitanem piratów, poznasz kilka historycznych piratów. Wybierz mądrze swoich wrogów i towarzyszy…

DOWÓDŹ HISTORYCZNYMI STATKAMI

  • 18 unikalnych typów statków, takich jak okręt liniowy, fregata, galeon wojenny i wiele innych.

MORZE ZADAŃ

  • Zanurz się na ponad 25 godzin w historiach osadzonych w Złotym Wieku Piractwa. Świat należy do Ciebie. Gubernatorzy i towarzysze-piraci oferują Ci wartościowe zadania, na których można zarobić kilka dublonów. Nie zapomnij również poszukać lokalnej tawerny i podsłuchać najnowszych plotek. Butelka rumu rozluźnia język i wskazuje drogę do skarbów, które w innych okolicznościach byłyby ukryte…

Premiera Tortuga A Pirates Tale odbędzie się 19 stycznia 2023 roku. Tytuł pojawi się w sprzedaży na PC za pośrednictwem Epic Games Store. Zagrają również posiadacze PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X i Xbox Series S.