WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Toyota Aygo nowej generacji wyszpiegowana po raz pierwszy

Toyota Aygo nowej generacji wyszpiegowana po raz pierwszy

Obecna wersja Aygo została zaktualizowana w 2018 roku i nieuchronnie zbliża się do zakończenia produkcji. Na szczęście zamiennik jest już w drodze, co potwierdza Toyota Aygo nowej generacji wyszpiegowana po raz pierwszy.

Toyota Aygo nowej generacji na zdjęciach

Widoczne poniżej zdjęcia szpiegowskie (via Motor1) dotyczą nie jednego, a dwóch prototypów z tymi samymi tablicami rejestracyjnymi. Jedno z nich przedstawia nowy model Aygo, który prawdopodobnie dzierży swoje fabryczne nadwozie i światła, a drugie swoistego muła testowego w dużej mierze przypominającego nowego Yarisa ze specyfikacją europejską.

Czytaj też: Prototyp Toyota Tundra 2022 na dotychczas najlepszych zdjęciach
Czytaj też: 
Toyota Crown zmieni się nie do poznania? Nowa generacja ma nas zaskoczyć
Czytaj też: 
Nowa Toyota C-HR GR Sport dla Europy

Wczesne plotki o Aygo nowej generacji sugerowały, że samochód miejski zmieni styl nadwozia z obecnego hatchbacka na coś przypominającego bardziej crossovera. Jednak pierwsze zdjęcie szpiegowskie nie wydaje się jednoznacznie potwierdzać tej transformacji projektu, biorąc pod uwagę te małe felgi.

Czytaj też: Lexus zniszczy swoją ofertę w Europie przez… SUVy
Czytaj też: 
Lexus LFA kontra Audi R8 w walce wolnossacych V10
Czytaj też:
 Musicie spojrzeć na tego Lexusa spowitego w chromie

Początkowo nowe Aygo będzie wypuszczane na rynek z najpewniej trzycylindrowymi silnikami benzynowymi, ale z czasem Toyota powinna postarać się o zupełnie elektryczny układ napędowy. Kiedy z kolei nastąpi debiut nowej generacji Aygo? Coś czujemy, że do tego dnia dzieli nas jeszcze co najmniej 12 miesięcy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News