WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Powstaną dwa nowe filmy z uniwersum Transformers

Paramount Pictures stworzy kolejne filmy z serii Transformers. Co ciekawe jeden z nich ma być rebootem całej serii. Jakie są plany studia?

Transformersy to jedna z niewielu franczyz należących do Paramount, która może im jeszcze przynieść jakieś zyski. Dlatego nic dziwnego, że chcą ożywić serię kolejnymi dwoma filmami. Wcześniej chciano tego dokonać przy pomocy Bumblebee i choć produkcja została bardzo dobrze przyjęta, to jednak wynik finansowy (468lm dolarów) nie okazał się satysfakcjonujący. Nowe plany Paramount obejmują zarówno kontynuację Bumblebee jak i, co zaskakujące, całkowity reboot serii.

Do prac zatrudniono już scenarzystów. Za pierwszy projekt ma być odpowiedziany Joby Harold (Król Artur: Legenda miecza), za drugi – James Vanderbilt (Zodiak, Niesamowity Spider-Man). Według doniesień film Vanderbilta ma być oparty na serii Beast Wars, w której roboty zmieniają się w wielkie bestie. Haroldowi zostaje więc kontynuacja Bumblebee. Mówi się również, że na stanowisku reżysera ponownie zasiądzie Travis Knight.

Na razie nie wiadomo nic więcej, ale jak tylko się pojawią będziemy was o tym informować.