Reklama
aplikuj.pl

Trwają prace nad Realme GT 5G Master Edition

realme GT w Polsce, premiera realme GT, realme GT, specyfikacja realme GT, cena realme GT

Wczoraj wiceprezes Realme, Xu Qi Chase zapowiedział premierę nowego smartfona. Jakiego? Tego nie zdradził. Zrobił to za niego leakster Digital Chat Station znany z wielu potwierdzonych przecieków. Ujawnił on, że tym smartfonem ma być Realme GT 5G Master Edition.

Realme GT 5G Master Edition nadchodzi?

Na Weibo Xu Qi Chase, wiceprezes Realme udostępnił zdjęcie, na którym widzimy obok niego japońskiego projektanta Naoto Fukasawę. Chase zapowiedział w ten sposób nowego smartfona, którym według najnowszej informacji pochodzącej od Digital Chat Station ma być GT 5G Master Edition.

Znamy datę polskiej premiery Realme GT

Czytaj też: Kruger&Matz LIVE 9 – co oferuje nowy budżetowiec producenta?

Potwierdzeniem ma być chociażby obecność Fukasawy, który odpowiedzialny był za projektowanie poprzednich modeli Master Edition. Pierwszym z nich był wydany w 2019 roku Realme X, potem był X2 Pro i X50 5G. każdy z tych modeli był czymś inspirowany, a to czerwoną cegłą i betonem, a to cebulą i czosnkiem.

 Co tym razem zainspiruje Fukasawę? Tego nie wiemy. Spodziewać się można, że zmianie ulegnie stylistyka obudowy smartfona i zapewne materiał, z którego zostanie wykonana. Wnętrze raczej pozostanie takie samo. Jeśli ciekawi Was jakie, to zajrzyjcie tutaj, albo sprawdźcie, jak Realme GT poradził sobie w konfrontacji z Xiaomi Mi 11i.