WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Twarze Marvel’s Avengers jednak przejdą zmiany – u wszystkich bohaterów

Twarze Marvel’s Avengers nie do końca spodobały się graczom. Square Enix teraz ciągle zmienia zdanie, jeśli chodzi o ostateczny wygląd bohaterów.

Square Enix, gdy po raz pierwszy zaprezentowało grę Marvel’s Avengers zapewne najbardziej bało się tego, czy graczom spodoba się styl rozgrywki. Jak się okazuje – powinni obawiać się czegoś innego.

Czytaj też: O co chodzi w Death Stranding – w końcu rozumiemy fabułę gry

Gracze największą uwagę skupili na wyglądzie głównych bohaterów Marvel’s Avengers, bo… wyglądają oni bardzo przeciętnie. Ja bym jeszcze dodał, że ich oryginalne głosy czy zachowania są tragiczne, ale mniejsza z tym. Pierwsza reakcja Square Enix? Żadnych zmian.

Potem jednak okazało się, że wydawca zamierza wprowadzić w swojej grze inny wygląd Czarnej Wdowy. Pozostali herosi mieli jednak zostać już tacy, jacy są. Nie zadowoliło to wszystkich i mamy kolejną zmianę zdania. Autorzy teraz pokrętnie starają się wytłumaczyć, co nastąpi.

Otóż, Square Enix podaje teraz, że sam wygląd bohaterów się już nie zmieni, ale za to… dojdą detale. Wszystko co widzieliśmy pochodzi z wersji pre-alpha i twórcy będą jeszcze pracować nad aktualizacją wyglądu super-bohaterów. Twarze będą bardziej szczegółowe, poprawione zostanie oświetlenie, a cienie na twarzy mają wyglądać naturalniej.

Czytaj też: Nowe wydanie Spider-Mana może zawitać na PlayStation 4

Źródło: wccftech.com