Reklama
aplikuj.pl

Twitter pracuje nad większą liczbą reakcji na tweety

twitter

Wygląda na to, że Twitter szuka możliwości wprowadzenia bogatszej opcji reakcji na swojej platformie. Ma to przypominać opcje, jakie oferuje nam Facebook.

Twitter wciąż rozwija nowe funkcje

Platforma z ptaszkiem nie ustaje w oferowaniu użytkownikom kolejnych nowości. Niedawno informowaliśmy o pracach nad Tip Jar, czyli Słoikiem na napiwki, który pozwalałby na wsparcie finansowe ulubionych użytkowników. Potem nadeszły informacje o płatnej subskrypcji Twitter Blue. Teraz zaś przychodzi do nas kolejna nowość – więcej reakcji na tweety.

Czytaj też: Sony Media Solutions Toolkit – jak przenieść media w chmurę

O nowościach donosi Jane Manchun Wong, doskonale znana z przekazywania informacji na temat platformy. Tym razem pokazuje ona nowe reakcje – „Cheer”, „Sad”, „Hmm” i „Haha”. Obecnie jedynie te dwie ostatnie posiadają własną ikonkę, pozostałe na razie korzystają z serduszek docelowo zarezerwowanych dla reakcji „Like”.

Czytaj też: WhatsApp kontra użytkownicy. Jak to w końcu jest z tym regulaminem?

Najwyraźniej ta funkcja jest testowana od co najmniej kilku tygodni, co nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że na platformie takiej jak Twitter każda forma nowej interakcji z użytkownikiem wymaga bardzo uważnego rozważenia. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje, a przede wszystkim na wdrożenie nowości. Tylko czy spodobają się one użytkownikom?