WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ubisoft właśnie uratował The Division 2. Dodatek zabierze nas do Nowego Jorku

Ubisoft umie poprawić swoje gry. Stały rozwój produkcji w przypadku tej firmy wychodzi im zazwyczaj na dobre.

Ubisoft naprawdę potrafi sprawiać, że ich gry już po trafieniu do sprzedaży znacznie się rozrastają i dochodzą do nich nie tylko nowe mechaniki, ale również misje fabularne. Ubi jak nikt inny „umie” w rozwój swoich gier, co nie raz ratowało je przed klęską.

Można powiedzieć, że szkoda, iż od początku te gry nie działają tak sprawnie, ale jeśli ktoś jest patient gamerem to na pewno doceni wysiłek włożony w ulepszenie tego, w czym twórcy minęli się z oczekiwaniami fanów.

The Division 2 może nie było fatalną grą w oczach społeczności graczy, ale jednak czuć było zawód patrząc na niektóre niedoróbki i to, że jednak Nowy Jork z pierwszej odsłony gry miał lepszy klimat. Co w takim razie zrobił Ubisoft? Posłuchał i dodał do drugiej gry Nowy Jork.

To, co dowiecie sie niżej zostanie oficjalnie ujawnione dopiero o godzinie 20:00. Przecieki pozwoliły jednak dotrzeć nam do szczegółów nowego dodatku do The Division 2 i jeśli już teraz chcecie wiedzieć wszystko to zapraszamy. W The Division 2 pojawi się:

  • nowa kampania fabularna
  • boost do 30 poziomu, który pozwoli od razu zacząć fabułę dodatku Warlords of New York
  • otwarty świat Nowego Jorku
  • nowy system progresji (w tym zwiększenie maksymalnego poziomu do 40.)
  • nowe umiejętności oraz przedmioty
  • znacznie rozszerzony endgame