Reklama
aplikuj.pl

UFO w Fallout 76. Twórcy szaleją ze spin-offem serii

fallout 76

Istoty z innego świata pojawiły się w Fallout 76. Poza tym w grze startuje nowy sezon, a twórcy aktualizacją Fallout Worlds!

Nowości w Fallout 76

Najnowsza aktualizacja Fallouta 76 trafiła do gry i wprowadza chaos nie z tej ziemi, zupełnie nowy sezon oraz zmiany w Fallout Worlds.

Czytaj też: Trofea Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku wyciekły

Przez ograniczony czas gracze przemierzający Appalachy mogą wziąć udział w losowych spotkaniach z latającymi spodkami, których załogą są obce istoty. Niestety, wszystko wskazuje na to, że ci goście z innego świata nie przybyli w pokoju, więc gracze muszą pamiętać o spakowaniu swojej najlepszej broni!

Nowy sezon Fallout 76 oraz aktualizacje Fallout Worlds

Poza wydarzeniem związanym z pozaziemskimi istotami najnowsza aktualizacja Fallouta 76 przynosi też graczom zupełnie nowy sezon. W 8 sezonie Vault-Tec i Abraxodyne Chemical łączą siły, aby zaoferować wam nową planszę pełną przedmiotów kosmetycznych, waluty, przedmiotów jednorazowych i nie tylko. Dodatkowo aktualizacja ta pozwoli graczom na masowy zakup rang w trakcie sezonu, zamiast odblokowywania ich za pomocą atomów pojedynczo.

Czytaj też: Kolejne testy pierwszych od 10 lat zmian w Diablo 2 Resurrected

To jednak nie wszystko. Aktualizacja zawiera również nowe ekscytujące dodatki do Fallout Worlds, w tym możliwość zdobywania punktów S.C.O.R.E. dzięki codziennym i cotygodniowym wyzwaniom. (Nie dotyczy to powtarzalnych wyzwań w trakcie sesji Fallout Worlds). Dodatkowo ta aktualizacja Fallout Worlds oferuje również nowe ustawienia PvP, V.A.T.S. czy rozmieszczania C.A.M.P. , dzięki czemu gracze zyskają więcej możliwości eksperymentowania w swoich własnych Appalachach.