Reklama
aplikuj.pl

Układ Honor X20 SE bez tajemnic. Wiemy jednak więcej

Oddzielona już od Huaweia marka Honor, która pod koniec ubiegłego roku została sprzedana specjalnemu konsorcjum, szykuje się do ujawnienia średniaka. O jego istnieniu wiemy już od dawna, ale dopiero dziś poznaliśmy układ Honor X20 SE.

Jaki układ otrzymał Honor X20 SE?

Jakiś czas temu do sieci wyciekło zdjęcie przedstawiające tył smartfona X20 SE. Jego potrójna konfiguracja aparatów została umieszczona w orientacji wertykalnej, a według najnowszych informacji, pośród nich znajduje się główna 64-Mpx matryca. O pozostałych dwóch aparatach jak na razie nie wiemy nic, ale jeden z nich będzie zapewne tym do zdjęć makro albo czujnikiem głębi.

Czytaj też: Pierwsze słuchawki TWS Honora. Co obiecują Earbuds 2 SE?

Honor X20 SE

Wiemy, że Honor X20 SE napędzi układ Dimensity 700 ze zintegrowanym modemem 5G. Ten smartfon będzie też wyposażony w 6,6-calowy wyświetlacz LCD z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Na jego przodzie znajdzie się ponoć aparat w formie „dziurki”, ale jego rozdzielczość nie jest nam znana. Mało tego, wyciek zdradza, że bateria o niewiadomej pojemności obsłuży ładowanie o mocy 22,5.

Czytaj też: Chiny dostaną swoją wersję składanego Galaxy Z Fold 3

Oczekuje się, że nowa seria Honor X20 zostanie zaprezentowana w przyszłym miesiącu, ale czy będzie tak w rzeczywistości? Tego zapewne dowiemy się już niedalekiej przyszłości. Jako ciekawie prezentujący się średniak w segmencie smartfonów będzie z pewnością interesującym produktem na rynku.