WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ukryte ustawienia graficzne w Wiedźmin 3 na Switchu!

Okazuje się, że przenośna wersja Wieśka ma ukryte ustawienia graficzne. Jak sie do nich dostać i co zmieniają?

Od razu zacznijmy od tego, że ustawienia graficzne w Wiedźmin 3 na Nintendo Switch rzeczywiście istnieją, ale dotarcie do nich nie jest takie łatwe, jak może się to na początku nam wydawać. Trzeba tutaj trochę pokombinować, ale efekty mogą być zdumiewające.

To co jednak będzie nam najbardziej potrzebne to Nintendo Swtich, który ma zhakowany system. Bez tego ani rusz, a zapewne większość osób już teraz zrezygnuje z kombinowania w plikach swojej konsolki i Wiedźmina. No chyba, że zabawa naprawdę jest tego warta. Rzućcie okiem na efekty.

Gracze po wgraniu modyfikacji do Wiedźmina otrzymają możliwość ustawiania takich elementów graficznych, które przedstawione zostały na poniższym zrzucie ekranu.

Jeśli ktoś z Was zdecyduje się na taką zabawę, to dajcie znać jak z stabilnością gry. Przy okazji, zastanawia mnie jedna rzecz. Czy mamy szansę na to, że REDzi pozwolą nam samemu grzebać w ustawieniach bez kombinowania z modami? CD Projekt RED znany jest z tego, że słucha graczy, więc może, gdy będzie głośny sygnał od graczy, to ustawienia graficzne staną się tradycyjnym elementem tej wersji?

ŹRÓDŁO: Wccftech