Reklama
aplikuj.pl

Unholy otwiera drzwi pomiędzy rzeczywistością a bezbożnym światem

unholy

Unholy to kolejny polski, przerażający horror. Jestem jednak pewny, że produkcja kupi wielu graczy klimatem, który niestety dobrze znamy. Co skrywa postsowieckie miasto Europy Wschodniej?

Gameplay Unholy

Polscy deweloperzy z Duality Games zaprezentowali rozgrywkę z wczesnej wersji swojej nowej gry – Unholy.

Gdzie jest twoje dziecko? Otwórz drzwi pomiędzy rzeczywistością a bezbożnym światem, by rozwiązać tajemnicę. Eksploruj obydwa światy w poszukiwaniu wskazówek i rozwiązuj zagadki. Wybierz pomiędzy bezkonfliktowym infiltrowaniem a otwartą walką z brutalnymi wrogami.

Czytaj też: Call of Duty Modern Warfare 2 jest rewelacyjnie zoptymalizowane, ale są drobne różnice

Planowana data premiery Unholy na komputery PC to 2023 rok.

Co nas czeka w Unholy?

Twórcy Unholy zapowiadają sporo klimatycznej eksploracji, połączonej w walką. Nie będzie to zatem prosty symulator chodzenia, a produkcja, w której będziemy musieli również walczyć o życie.

Czytaj też: Twórca Test Drive Unlimited Solar Crown – „To nie będzie Forza Horizon”

Oto co w swojej produkcji wyróżniają twórcy:

  • Dwa równoległe światy do zwiedzenia. Szara i zimna rzeczywistość postsowieckiego miasta w Europie Wschodniej i przerażający, wynaturzony świat Unholy, groteskowej społeczności rządzonej przez bezlitosną kastę kapłanów.
  • Pełny mocnych wrażeń psychologiczny horror podążający tropem głębokiej i mrocznej fabuły rozgrywającej się w zapierających dech w piersiach przestrzeniach stworzonych w oparciu o dzieła mrocznego artysty Tomasza Strzałkowskiego
  • Wyjątkowa mieszanka intrygujących zagadek, infiltracji i skradania się oraz wyjątkowej dynamiki strzelania.
  • Innowacyjny system walki. Używaj czterech różnych emocji: gniewu, strachu, smutku i pożądania do interakcji ze światem (niszczenia przeszkód, uruchamiania mechanizmów, przeciążania obwodów i rozświetlania sobie drogi) lub do zmylenia, zwabiania czy zranienia wrogów.
  • Maski! Wszyscy w bezbożnym świecie ukrywają się za maskami. Odpowiedni dobór maski to kwestia życia i śmierci. Stwórz własną maskę, by zdobyć nowe umiejętności i usprawnić zdolności, lub załóż inne maski, by zmylić wroga, zinfiltrować jego szeregi i podszywać się pod swoich przeciwników.