Reklama
aplikuj.pl

Waszmość posłucha bardcore’owego utworu z Inkulinati

inkulinati

Inkulinati to atramentowa strategia przypominająca średniowieczne manuskrypty. Autorzy gry przygotowali utwór z gatunku bardcore. Będziecie zaskoczeni, jak piosenka w pada w ucho!

Inkulinati, bardcore, co tu się dzieje?

Inkulinati to nadchodząca gra wideo od studia Yaza Games. Produkcja 31 stycznia 2023 roku zadebiutuje w formie wczesnego dostępu i pozwoli nam pokierować bitwami rozgrywającymi się na łamach manuskryptów.

Czytaj też: Wolfenstein The New Order za darmo, a w to trzeba zagrać!

Powyższy utwór należy do gatunku bardcore, którego celem jest interpretowanie na nowo znanych utworów i przerabianie ich tak, aby brzmiał jak pochodzące ze średniowiecza.

Co nas czeka w Inkulinati?

Inkulinati to legendarna grupa iluminatorów, toczących pojedynki na kartach średniowiecznych manuskryptów. Walczą, rysując Bestie za pomocą Żywego Atramentu. Dzięki tej magicznej substancji narysowane stworzenia ożywają i toczą niesamowite boje. Przemieszczaj swoje Bestie na polu bitwy, wykonuj nimi lub na nich różne akcje, sprytnie korzystaj z przeszkód i zbieraj Żywy Atrament, by rysować nowe Bestie, które zapewnią ci przewagę nad przeciwnikiem.

Osły grające na trąbkach swoimi zadkami, kot-biskup rozprawiający się z heretykami modlitwą, powolne, ale zabójcze ślimaki pożerające innych żywcem – i nie tylko. Będzie tego dużo, dużo więcej… Wszystkie te Bestie mają swoje unikalne umiejętności i tylko czekają na Twoje rozkazy!

Czytaj też: W Overwatch 2 czeka na Was piernik

Każdy Inkulinati ma swoją armię składającą się z różnych Bestii o unikalnych zdolnościach, atutach i – niestety – słabościach (albo: na szczęście – zależy po której stronie walczysz!) Ale nie tylko skład armii ma wpływ na wynik potyczki. Każde pole bitwy cechuje się innymi zagrożeniami, na które musisz uważać, a także okazjami, z których możesz skorzystać. By zwyciężać, musisz grać rozważnie i dostosowywać swoją strategię do okoliczności.

Jak każdy początkujący Inkulinati, swą przygodę rozpoczniesz od stworzenia Tyciego Inkulinati. Podczas podróży poznasz tajemne techniki rysowania nowych Bestii i używania Akcji Inkulinati, co pozwoli Ci na skomponowanie odpowiedniego składu Twojej armii. Możesz być chrobrym rycerzem, który nie zna strachu i posyła swoich wiernych podkomendnych prosto na przeciwnika. A może wolisz wykazać się odrobiną taktu? W takim razie możesz zostać zakonnicą, która mocą modlitwy krzyżuje plany wrogów i uzdrawia własne sługi. Te i inne strategie czekają na odkrycie. Graj w swoim własnym stylu!