Reklama
aplikuj.pl

Vampire Survivors za darmo w ramach abonamentu

vampire survivors

Niespodziewany hit z PC jeszcze dzisiaj będzie dostępny na konsolach. W produkcję będzie można zagrać za darmo w ramach Xbox Game Pass.

Czym jest Vampire Survivors?

Vampire Survivors to jedna z tych bardzo dobrych gier, które miały szczęście co do graczy, chętnie dzielącymi się opiniami o ogrywanych produkcjach. Tak jak, Among Us mogłoby przejść bez śladu, tak i o Vampire Survivors mogli słyszeć nieliczni. Gra jednak dziś jest ogrywana przez tysiące osób na PC, a wkrótce dołączą do nich konsolowcy.

Wyrżnij w pień tysiące stworzeń nocy i przetrwaj do świtu! Vampire Survivors to casualowy gotycki horror z elementami roguelite, w którym podejmowane przez Ciebie decyzje pozwolą Ci szybko nabrać rozpędu przeciwko pędzącym na Ciebie setkom potworów.

Czytaj też: Prince of Persia Sands of Time Remake było gotowe

Vampire Survivors to casualowy gotycki horror z elementami roguelite, w którym podejmowane przez graczy decyzje pozwalają szybko nabrać rozpędu przeciwko pędzącym na nas setkom potworów. Vampire Survivors to także czasowa gra survivalowa z minimalistycznym gameplayem i elementami roguelite.

Piekło opustoszało, demony przybyły. Nie ma się gdzie schować. Jedyne, co możesz zrobić, to przetrwać najdłużej, póki nieuchronna śmierć nie zakończy Twych wysiłków. W każdej próbie gracze zbierać muszą złoto, by kupować ulepszenia i pomóc następnym ocalałym.

Twórcy udostępniają także kilka rad dla początkujących graczy:

  • Nie śpiesz się ze zbieraniem klejnotów i przedmiotów, nie znikną.
  • Na początku zbierz dwie lub trzy bronie, ale skup się na rozwijaniu jednej naraz.
  • Pancerz i Szczęście to początkowe wzmocnienia, na które warto wydać pieniądze.
  • Często zwracaj wzmocnienia, nic za to nie płacisz. Próbuj nowych ścieżek ulepszeń.

Za darmo w Xbox Game Pass

Vampire Survivors od dzisiaj dostępne będzie na konsolach, a posiadacze abonamentu Xbox Game Pass będą mogli zagrać za darmo. W tym miesiącu abonenci Microsoftu otrzymają jeszcze:

Pentiment – 15 listopada

Wkrocz do pełnego życia ilustrowanego świata inspirowanego bogato zdobionymi manuskryptami i drzeworytami z czasów, gdy Europa była u progu wielkich zmian religijnych i politycznych. Wciel się w iluminatora Andreasa Malera, który podczas pobytu w Alpach Bawarskich zostaje wplątany w skandale i morderstwa.

Czytaj też: Sprzedaż Modern Warfare 2 zawstydza Call of Duty Vanguard

Somerville – 15 listopada

W obliczu katastrofy musisz wymyślić jakiś sposób, by ponownie scalić rodzinę. Somerville to przygoda Sci-Fi, bazująca na konflikcie na szeroką skalę, którego następstwa dotykają cię osobiście.