WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Viola Davis powróci do swojej roli w nowym Legionie Samobójców

Viola Davis powróci do swojej roli w nowym Legionie Samobójców

Choć James Gunn zapowiedział restart, to nie będzie on tak duży, jak sądziliśmy. Według najnowszego raportu większość gwiazd z poprzedniego filmu zagra te same postacie. Także Viola Davis powróci do swojej roli w nowym Legionie Samobójców.

Czytaj też: Disney stworzy kontynuacje Obcego, Planety Małp i wielu innych serii Foxa

Zaledwie tydzień po tym, jak Jai Courtney potwierdził, że powróci jak Kapitan Boomerang, ujawniono kolejną informację. Także Viola Davis pwtórzy rolę Amandy Weller w The Suicide Squad.  Pomimo kiepskich recenzji poprzedniego filmu trzeba przyznać, że aktorka sprawdziła się świetnie jako szefowa Task Force X. Jej ponowne wcielenie się w tę postać ma sens, zwłaszcza, że nadal nie do końca wiadomo, czy Gunn robi reboot czy sequel Legionu Samobójców.

Szczegóły fabuły nie zostały jeszcze wyjawione, ale podczas niedawnego wywiadu Courtney powiedział:

To świetny scenariusz, wszystko mnie zaskoczyło.

Istnieją spekulacje, że oryginalny zespół Task Force X zostanie zabity, by nowa ekipa mogła przejąć ich miejsce. Wydaje się jednak bardziej prawdopodobne, że Gunn zbierze postacie, które lubi z pierwszej części i zrobi z nich swój własny film. Na razie musimy poczekać na konkrety. Według doniesień zdjęcia mają ruszyć jeszcze tej jesieni, więc niedługo powinniśmy usłyszeć jakieś szczegóły.

Czytaj też: Na CinemaCon pokazano nowy zwiastun Króla Lwa. Mamy opis materiału

Źródło: comicbookmovie.com