Reklama
aplikuj.pl

Polski slasher W lesie dziś nie zaśnie nikt zamiast w kinie zobaczymy na Netfliksie

W lesie dziś nie zaśnie nikt, W lesie dziś nie zaśnie nikt premiera, Next film, slasher, koronawirus, W lesie dziś nie zaśnie nikt Netflix, Netflix, Julia Wieniawa
Źródło: NEXT FILM

Pierwszy polski slasher W lesie dziś nie zaśnie nikt miał zadebiutować w kinach 13 marca. Niestety zamknięte z powodu koronawirusa kina spowodowały opóźnienie premiery. Zamiast czekać na ponowne otwarcie kin zdecydowano się wypuścić film na Netflixie.

W lesie dziś nie zaśnie nikt opowiada o grupie nastolatków uzależnionych od internetu i technologii, którzy trafiają na obóz offline. Dla niektórych sam taki wyjazd to istny horror. Jednak idziemy dalej. Wspólna wędrówka po lasach i brak dostępu do smartfonów nie dla każdego skończy się dobrze. Bohaterowie będą musieli walczyć o życie z czymś, czego nawet Dark Web nie widział.

Zamknięte kina spowodowały opóźnienie premiery, dlatego producent filmu zdecydował się skrócić czas oczekiwania i wypuścić produkcję na platformie Netflix.

Premiera odbyła się dziś, 20.03 o godzinie 9.01.

https://www.facebook.com/wlesiedzisniezasnienikt/posts/205618417445454

Producent wydał stosowne oświadczenie tłumacząc swoją decyzję:

Film „W lesie dziś nie zaśnie nikt” został dziś udostępniony dla polskich widzów w serwisie Netflix. Dzięki temu publiczność pragnąca obejrzeć pierwszy polski slasher, będzie mogła zrobić to już teraz. To dla nas ważny i wyjątkowy krok, pozwalający przedstawić ten pełen grozy i humoru obraz w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego polskim odbiorcom, którzy od dłuższego czasu wyrażali swoje zainteresowanie tą produkcją.

CZYTAJ TEŻ: Netflix obniża jakość filmów i seriali

W obsadzie: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz, Gabriela Muskała, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Cyrwus i Olaf Lubaszenko.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News